FAVESlike productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Shampoing41,55 €PVC49,60 € (-16%)300 ml (138,50 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraColor Lustre Color Seeler Spray • Traitement sans rinçage43,25 €PVC57,00 € (-24%)150 ml (288,33 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Après-shampoing44,88 €PVC60,40 € (-26%)250 ml (179,52 € / 1 l)
like productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Masque cheveux60,90 €PVC77,60 € (-22%)200 ml (304,50 € / 1 l)