FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset • Masque cheveux58,50 €PVC80,40 € (-27%)200 ml (292,50 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil • Huile cheveux54,91 €PVC83,60 € (-34%)150 ml (366,07 € / 1 l)
FAVESLimitélike productShu UemuraUltimate Reset x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Coffret soin cheveux105,40 €1 art. (105,40 € / 1 pcs)
FAVESlike productShu UemuraYūbi Blonde Violet Neutralisant • Masque cheveux67,40 €PVC80,40 € (-16%)200 ml (337,00 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset Extreme Repair Oil Concentrate • Huile cheveux41,45 €PVC55,80 € (-26%)50 ml (829,00 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Shampoing41,55 €PVC49,60 € (-16%)300 ml (138,50 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Shampoo System • Shampoing37,12 €PVC51,40 € (-28%)300 ml (123,73 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraDeep Cleanser Pure Serenity • Shampoing47,95 €PVC62,00 € (-23%)400 ml (119,88 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset extreme repair overnight serum • Sérum cheveux51,22 €PVC64,40 € (-20%)90 ml (569,11 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraAshita Supreme • Shampoing47,90 €PVC60,00 € (-20%)300 ml (159,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraAshita Supreme Anti-hair loss serum • Sérum cheveux100,42 €PVC132,00 € (-24%)90 ml (1 115,78 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Oil-In-Cream • Lotion capillaire46,90 €PVC62,00 € (-24%)150 ml (312,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUrban Moisture • Shampoing39,90 €PVC51,40 € (-22%)300 ml (133,00 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraYūbi Blonde Glow • Après-shampoing43,67 €PVC62,60 € (-30%)250 ml (174,68 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Energizing Water • Sérum cheveux41,45 €PVC59,00 € (-30%)150 ml (276,33 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraDeep Cleanser Delicate Comfort • Shampoing48,00 €PVC62,00 € (-23%)400 ml (120,00 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUrban Moisture • Soin capillaire55,95 €PVC80,40 € (-30%)200 ml (279,75 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraAshita Supreme Ultra-Premium Duo Set • Coffret soin cheveux105,84 €PVC117,60 € (-10%)1 art. (105,84 € / 1 pcs)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil Mini • Huile cheveux33,06 €PVC43,80 € (-25%)50 ml (661,20 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset • Après-shampoing43,67 €PVC62,60 € (-30%)250 ml (174,68 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Overnight Serum • Sérum cheveux64,90 €PVC83,60 € (-22%)150 ml (432,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraDeep Cleanser Gentle Radiance • Shampoing48,00 €PVC62,00 € (-23%)400 ml (120,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productShu UemuraUrban Moisture x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Coffret soin cheveux91,20 €1 art. (91,20 € / 1 pcs)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Universal Balm • Traitement sans rinçage43,21 €PVC60,00 € (-28%)150 ml (288,07 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraKumo Hold Finishing Spray • Laque cheveux29,00 €PVC40,80 € (-28%)300 ml (96,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraTsuki Shape Blow Dry Spray • Spray coiffant31,26 €PVC44,80 € (-30%)190 ml (164,53 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraYūbi Blonde Anti-jaunissement Violet • Shampoing40,00 €PVC51,39 € (-22%)300 ml (133,33 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Shu-Per Star Duo Set • Coffret soin cheveux86,12 €PVC110,20 € (-22%)1 art. (86,12 € / 1 pcs)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Treatment System • Masque cheveux56,57 €PVC80,40 € (-30%)200 ml (282,85 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Conditioner System • Après-shampoing44,58 €PVC62,60 € (-28%)250 ml (178,32 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraAshita Supreme • Masque cheveux67,99 €PVC91,80 € (-26%)200 ml (339,95 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraNetsu Design Blow Dry Cream • Crème cheveux31,87 €PVC44,80 € (-28%)150 ml (212,47 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Thickening Serum • Sérum cheveux40,47 €PVC57,00 € (-28%)90 ml (449,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIshi Sculpt Sculpting Paste • Crème coiffante31,26 €PVC44,80 € (-30%)75 ml (416,80 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraMuroto Volume • Après-shampoing44,57 €PVC62,60 € (-28%)250 ml (178,28 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Gloss • Tonique capillaire49,50 €PVC72,00 € (-31%)200 ml (247,50 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUzu Cotton Definition Cream • Crème coiffante31,24 €PVC44,80 € (-30%)75 ml (416,53 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraAshita Supreme • Sérum cheveux65,90 €PVC84,80 € (-22%)90 ml (732,22 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraColor Lustre Color Seeler Spray • Traitement sans rinçage43,25 €PVC57,00 € (-24%)150 ml (288,33 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Après-shampoing44,88 €PVC60,40 € (-26%)250 ml (179,52 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraMuroto Volume • Masque cheveux56,11 €PVC80,40 € (-30%)200 ml (280,55 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Overnight Serum Mini • Sérum cheveux40,00 €45 ml (888,89 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraShiki Worker Blow Dry Serum • Sérum cheveux31,26 €PVC44,80 € (-30%)150 ml (208,40 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraNendo Definer Matte Clay • Crème coiffante33,76 €PVC44,80 € (-25%)75 ml (450,13 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Energizing Water Mini • Sérum cheveux22,00 €45 ml (488,89 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraAwa Volume Volume Mousse • Mousse coiffante32,41 €PVC50,40 € (-36%)150 ml (216,07 € / 1 l)
FAVESLimitélike productShu UemuraIzumi Tonic x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Coffret soin cheveux105,40 €1 art. (105,40 € / 1 pcs)