like productCLINIQUEJumbo Moisture Surge Intense 100H auto-replenishing Hydrator • Crème visage32,95 €PVC57,00 € (-42%)75 ml (439,33 € / 1 l)
like productCLINIQUEMoisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator • Crème visagedès 9,00 €PVC15,00 € (-40%)15 ml (600,00 € / 1 l)
like productCLINIQUEFor Men Anti-Age Moisturizer • Crème visage41,90 €PVC59,00 € (-28%)100 ml (419,00 € / 1 l)
like productCLINIQUESmart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum • Sérum visagedès 53,95 €PVC89,00 € (-39%)30 ml (1 798,33 € / 1 l)
like productCLINIQUESmart Clinical Repair Overnight Cream & Mask • Masque visage56,95 €PVC89,00 € (-36%)50 ml (1 139,00 € / 1 l)
like productCLINIQUEMoisture Surge Overnight • Masque visage31,65 €PVC42,00 € (-25%)100 ml (316,50 € / 1 l)
like productCLINIQUEMoisture Surge Glow Serum • Sérum visagedès 29,55 €PVC47,00 € (-37%)30 ml (985,00 € / 1 l)
like productCLINIQUESmart Clinical Repair Crème lifting visage + cou • Crème visagedès 62,95 €PVC98,00 € (-36%)50 ml (1 259,00 € / 1 l)
like productCLINIQUEAnti-Blemish Solutions • Lotion tonique22,50 €PVC29,00 € (-22%)200 ml (112,50 € / 1 l)
like productCLINIQUE3-Step System Liquid Facial Mild • Savon visagedès 20,95 €PVC29,50 € (-28%)200 ml (104,75 € / 1 l)
like productCLINIQUE3-Step System Clarifying Lotion 2 • Lotion visagedès 22,50 €PVC29,00 € (-22%)200 ml (112,50 € / 1 l)
like productCLINIQUESoin du système en 3 phases Dramatically Different Moisturizing Plus (pompe) • Lotion visagedès 33,50 €PVC56,00 € (-40%)125 ml (268,00 € / 1 l)
like productCLINIQUEMoisture Surge Face Spray • Spray visagedès 11,20 €PVC14,00 € (-20%)30 ml (373,33 € / 1 l)
like productCLINIQUEEven Better Clinical Brightening Moisturizer • Crème visage46,95 €PVC69,00 € (-32%)50 ml (939,00 € / 1 l)
Limitélike productCLINIQUE3 Step Healthy Skin Routine Skin Type 3 Mini Kit • Coffret soin visage14,10 €PVC23,50 € (-40%)1 art. (14,10 € / 1 pcs)
like productCLINIQUESmart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Rich Cream • Crème visage58,45 €PVC86,00 € (-32%)50 ml (1 169,00 € / 1 l)
like productCLINIQUESmart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Cream • Crème visagedès 53,95 €PVC86,00 € (-37%)50 ml (1 079,00 € / 1 l)
Limitélike productCLINIQUEMoisture Surge Hydration Heroes Mini Kit • Coffret soin visage17,40 €PVC29,00 € (-40%)1 art. (17,40 € / 1 pcs)
like productCLINIQUEMoisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator • Crème visagedès 10,50 €PVC16,00 € (-34%)15 ml (700,00 € / 1 l)
Limitélike productCLINIQUE3 Step Healthy Skin Routine Skin Type 2 Mini Kit • Coffret soin visage14,10 €PVC23,50 € (-40%)1 art. (14,10 € / 1 pcs)
like productCLINIQUEAnti-Blemish Solutions • Masque visage23,95 €PVC34,00 € (-30%)100 ml (239,50 € / 1 l)
like productCLINIQUESmart Clinical Repair Sérum • Sérum visage115,29 €PVC147,00 € (-22%)75 ml (1 537,20 € / 1 l)
like productCLINIQUEMoisture Surge Hydro Plump • Baume à lèvres16,25 €PVC24,00 € (-32%)10 ml (1 625,00 € / 1 l)
like productCLINIQUESuperdefense SPF 40 • Gel visagedès 27,15 €PVC43,00 € (-37%)30 ml (905,00 € / 1 l)
like productCLINIQUESuperdefense SPF 25 Skin Type 1&2 • Crème visagedès 27,15 €PVC43,00 € (-37%)30 ml (905,00 € / 1 l)
like productCLINIQUETurnaround Overnight Revitalizing Moisturizer • Crème de nuit38,65 €PVC54,00 € (-28%)50 ml (773,00 € / 1 l)
like productCLINIQUESoin du système en 3 phases Gel hydratant Dramatically Different • Gel visagedès 36,65 €PVC56,00 € (-35%)125 ml (293,20 € / 1 l)
like productCLINIQUE3-Step System Clarifying 3 • Lotion toniquedès 20,95 €PVC29,00 € (-28%)200 ml (104,75 € / 1 l)
like productCLINIQUESuperdefense Night Recovery Moisturizer (HT 1,2) • Crème de nuit45,99 €PVC69,00 € (-33%)50 ml (919,80 € / 1 l)
like productCLINIQUESmart Clinical Repair Wrinkle Correcting Cream SPF 30 • Crème visage71,95 €PVC86,00 € (-16%)50 ml (1 439,00 € / 1 l)
like productCLINIQUEFor Men Oil-Free Moisturizer • Crème visage34,90 €PVC47,50 € (-27%)100 ml (349,00 € / 1 l)
like productCLINIQUESuperdefense Night Recovery Moisturizer (HT 3,4) • Crème de nuit50,50 €PVC69,00 € (-27%)50 ml (1 010,00 € / 1 l)
like productCLINIQUE3-Phasen-Systempflege Clarifying 1.0 • Lotion tonique20,95 €PVC29,00 € (-28%)200 ml (104,75 € / 1 l)
like productCLINIQUESuperdefense City Block SPF 50 • Crème visage25,95 €PVC34,00 € (-24%)40 ml (648,75 € / 1 l)
like productCLINIQUEDRAMATICALLY DIFFERENT Moisturizing Lotion+ SPF50 • Lotion visagedès 17,45 €PVC29,00 € (-40%)50 ml (349,00 € / 1 l)
like productCLINIQUEFor Men Moisturizing Lotion • Lotion visage34,45 €PVC47,00 € (-27%)100 ml (344,50 € / 1 l)
like productCLINIQUEAll About Clean 3 Step Skin 2 Mini Kits • Coffret soin visage16,29 €PVC21,00 € (-22%)1 art. (16,29 € / 1 pcs)
like productCLINIQUESolutions anti-imperfections Blemish + Line Correcting • Sérum visage35,95 €PVC57,00 € (-37%)30 ml (1 198,33 € / 1 l)
like productCLINIQUEMoisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator • Crème visagedès 20,64 €PVC29,00 € (-28%)30 ml (688,00 € / 1 l)
like productCLINIQUESuperdefense SPF 25 Skin Type 3&4 • Crème visagedès 28,00 €PVC43,00 € (-35%)30 ml (933,33 € / 1 l)
like productCLINIQUEUV Solution Hydrating Sunscream SPF50 • Crème visage19,85 €PVC33,00 € (-40%)40 ml (496,25 € / 1 l)
Limitélike productCLINIQUETake The Day Off Night Routine Mini Kit • Coffret soin visage38,95 €1 art. (38,95 € / 1 pcs)
like productCLINIQUEAnti-Aging Repairwear Intensive • Baume à lèvres31,90 €PVC44,00 € (-28%)4 g (79,75 € / 10 g)
Limitélike productCLINIQUEAnti Blemish Clear Skin Routine Mini Kit • Coffret soin visage29,00 €1 art. (29,00 € / 1 pcs)
like productCLINIQUE3-Step System Clarifying 1 • Lotion toniquedès 21,99 €PVC29,00 € (-24%)200 ml (109,95 € / 1 l)
like productCLINIQUEAnti-rides Visage SPF 30 • Crème solaire20,90 €PVC32,00 € (-35%)50 ml (418,00 € / 1 l)
like productCLINIQUEClarifying Lotion 2 • Émulsion visage10,40 €PVC13,00 € (-20%)60 ml (173,33 € / 1 l)