FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Oil-In-Cream • Lotion capillaire46,90 €PVC62,00 € (-24%)150 ml (312,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraYūbi Blonde Glow • Après-shampoing43,67 €PVC62,60 € (-30%)250 ml (174,68 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset • Après-shampoing43,67 €PVC62,60 € (-30%)250 ml (174,68 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Universal Balm • Traitement sans rinçage43,21 €PVC60,00 € (-28%)150 ml (288,07 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Conditioner System • Après-shampoing44,58 €PVC62,60 € (-28%)250 ml (178,32 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraMuroto Volume • Après-shampoing44,57 €PVC62,60 € (-28%)250 ml (178,28 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraColor Lustre Color Seeler Spray • Traitement sans rinçage43,25 €PVC57,00 € (-24%)150 ml (288,33 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Après-shampoing44,88 €PVC60,40 € (-26%)250 ml (179,52 € / 1 l)