FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset extreme repair overnight serum • Sérum cheveux51,22 €PVC64,40 € (-20%)90 ml (569,11 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraAshita Supreme Anti-hair loss serum • Sérum cheveux100,42 €PVC132,00 € (-24%)90 ml (1 115,78 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Energizing Water • Sérum cheveux41,45 €PVC59,00 € (-30%)150 ml (276,33 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Overnight Serum • Sérum cheveux64,90 €PVC83,60 € (-22%)150 ml (432,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Thickening Serum • Sérum cheveux40,47 €PVC57,00 € (-28%)90 ml (449,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraAshita Supreme • Sérum cheveux65,90 €PVC84,80 € (-22%)90 ml (732,22 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Overnight Serum Mini • Sérum cheveux40,00 €45 ml (888,89 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraShiki Worker Blow Dry Serum • Sérum cheveux31,26 €PVC44,80 € (-30%)150 ml (208,40 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Energizing Water Mini • Sérum cheveux22,00 €45 ml (488,89 € / 1 l)