FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil • Huile cheveux54,91 €PVC83,60 € (-34%)150 ml (366,07 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset Extreme Repair Oil Concentrate • Huile cheveux41,45 €PVC55,80 € (-26%)50 ml (829,00 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil Mini • Huile cheveux33,06 €PVC43,80 € (-25%)50 ml (661,20 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Gloss • Tonique capillaire49,50 €PVC72,00 € (-31%)200 ml (247,50 € / 1 l)