FAVESlike productShu UemuraKumo Hold Finishing Spray • Laque cheveux29,00 €PVC40,80 € (-28%)300 ml (96,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraTsuki Shape Blow Dry Spray • Spray coiffant31,26 €PVC44,80 € (-30%)190 ml (164,53 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraNetsu Design Blow Dry Cream • Crème cheveux31,87 €PVC44,80 € (-28%)150 ml (212,47 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIshi Sculpt Sculpting Paste • Crème coiffante31,26 €PVC44,80 € (-30%)75 ml (416,80 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUzu Cotton Definition Cream • Crème coiffante31,24 €PVC44,80 € (-30%)75 ml (416,53 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraShiki Worker Blow Dry Serum • Sérum cheveux31,26 €PVC44,80 € (-30%)150 ml (208,40 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraNendo Definer Matte Clay • Crème coiffante33,76 €PVC44,80 € (-25%)75 ml (450,13 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraAwa Volume Volume Mousse • Mousse coiffante32,41 €PVC50,40 € (-36%)150 ml (216,07 € / 1 l)