FAVESlike productBumble and bumbleThickening • Spray thermo-protecteurdès 13,50 €PVC17,00 € (-21%)60 ml (225,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Dryspun Spray • Spray volume cheveuxdès 17,00 €PVC18,00 € (-6%)60 ml (283,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening High Drama Styling Foam • Crème coiffante24,85 €PVC38,00 € (-35%)150 ml (165,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Go Big Plumping Tretament • Soin capillaire29,15 €PVC40,00 € (-27%)250 ml (116,60 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Great Body Blow Dry • Crème coiffante29,26 €PVC42,50 € (-31%)150 ml (195,07 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Conditioner • Après-shampoingdès 11,29 €PVC15,00 € (-25%)60 ml (188,17 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Shampoo • Shampoingdès 12,90 €PVC14,50 € (-11%)60 ml (215,00 € / 1 l)