FAVESlike productBumble and bumbleCurl Defining Creme • Crème coiffante27,83 €PVC42,00 € (-34%)250 ml (111,32 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Mousse • Mousse coiffante27,03 €PVC42,00 € (-36%)146 ml (185,14 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Anti-Humidity Gel-Oil • Huile cheveux26,69 €PVC41,00 € (-35%)150 ml (177,93 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Butter Mask • Masque cheveux35,00 €PVC54,00 € (-35%)200 ml (175,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Reactivator • Spray texturisant cheveuxdès 16,00 €60 ml (266,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Moisturizing • Shampoingdès 14,00 €PVC15,00 € (-7%)60 ml (233,33 € / 1 l)