FAVESlike productBumble and bumbleSumotech • Crème coiffante29,65 €PVC40,00 € (-26%)50 ml (593,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening High Drama Styling Foam • Crème coiffante24,85 €PVC38,00 € (-35%)150 ml (165,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Styling Cream • Crème coiffante27,60 €PVC40,00 € (-31%)200 ml (138,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Defining Creme • Crème coiffante27,83 €PVC42,00 € (-34%)250 ml (111,32 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Great Body Blow Dry • Crème coiffante29,26 €PVC42,50 € (-31%)150 ml (195,07 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleDon'T Blow It Fine (H)Air Styler • Crème coiffante40,90 €PVC44,00 € (-7%)150 ml (272,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleStraight Blow Dry • Crème coiffante36,00 €PVC44,00 € (-18%)150 ml (240,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Crème Repair Styling Cream • Crème coiffante29,90 €PVC44,00 € (-32%)150 ml (199,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleGrooming • Crème coiffante33,00 €PVC43,00 € (-23%)150 ml (220,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBrilliantine • Crème coiffante25,60 €PVC38,00 € (-33%)50 ml (512,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSumoclay • Crème coiffante37,80 €PVC42,00 € (-10%)45 ml (840,00 € / 1 l)