FAVESlike productBumble and bumbleSurf • Spray texturisant cheveuxdès 18,95 €PVC21,00 € (-10%)50 ml (379,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Infusion • Spray texturisant cheveux28,00 €PVC40,00 € (-30%)100 ml (280,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Foam Wash • Shampoing28,00 €PVC39,50 € (-28%)250 ml (112,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Creme Rinse • Après-shampoing27,89 €PVC40,00 € (-30%)250 ml (111,56 € / 1 l)