FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Après-shampoing30,60 €PVC40,00 € (-24%)200 ml (153,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Scalp Scrub • Soin du cuir chevelu28,45 €PVC49,50 € (-43%)200 ml (142,25 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Conditioner • Après-shampoingdès 11,29 €PVC15,00 € (-25%)60 ml (188,17 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Leave-in • Traitement sans rinçage26,98 €PVC41,00 € (-34%)125 ml (215,84 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Leave-in Rich • Traitement sans rinçage27,45 €PVC41,00 € (-33%)125 ml (219,60 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair • Après-shampoing28,70 €PVC41,00 € (-30%)200 ml (143,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCreme De Coco Tropical Riche • Après-shampoing25,20 €PVC36,00 € (-30%)250 ml (100,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBoucles 3-en-1 • Après-shampoingdès 12,00 €PVC15,00 € (-20%)60 ml (200,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded • Après-shampoing27,60 €PVC41,00 € (-33%)200 ml (138,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed • Après-shampoing34,35 €PVC41,00 € (-16%)200 ml (171,75 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Creme Rinse • Après-shampoing27,89 €PVC40,00 € (-30%)250 ml (111,56 € / 1 l)