FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Après-shampoing30,60 €PVC40,00 € (-24%)200 ml (153,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Huile cheveux33,57 €PVC51,00 € (-34%)100 ml (335,70 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Styling Cream • Crème coiffante27,60 €PVC40,00 € (-31%)200 ml (138,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Heat/UV Protective Primer • Spray thermo-protecteurdès 13,80 €PVC16,00 € (-14%)60 ml (230,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Shampoingdès 13,10 €PVC17,00 € (-23%)60 ml (218,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Primer Demi Size • Spray thermo-protecteur23,00 €PVC27,00 € (-15%)125 ml (184,00 € / 1 l)