FAVESlike productBumble and bumbleRepair Blow Dry • Lotion sèche-cheveux27,30 €PVC42,50 € (-36%)150 ml (182,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Air Dry Cream • Pâte cheveux29,00 €PVC42,00 € (-31%)150 ml (193,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Creme Rinse • Après-shampoing27,89 €PVC40,00 € (-30%)250 ml (111,56 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCreme De Coco Tropical Riche • Shampoing22,40 €PVC33,00 € (-32%)250 ml (89,60 € / 1 l)