like productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Traitement sans rinçagedès 11,91 €PVC15,70 € (-24%)50 ml (238,20 € / 1 l)
like productRedkenOne United • Traitement sans rinçagedès 22,55 €PVC31,20 € (-28%)150 ml (150,33 € / 1 l)
like productRedkenExtreme Anti-Snap • Traitement sans rinçage22,57 €PVC34,80 € (-35%)250 ml (90,28 € / 1 l)
like productRedkenAll Soft Moisture Restore Leave-In • Traitement sans rinçage23,47 €PVC34,80 € (-33%)150 ml (156,47 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss heat protection treatment • Traitement sans rinçage24,59 €PVC41,80 € (-41%)190 ml (129,42 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Traitement sans rinçage24,17 €PVC41,80 € (-42%)190 ml (127,21 € / 1 l)
like productRedkenCerafill Retaliate Stemoxydine • Traitement sans rinçage46,62 €PVC58,70 € (-21%)90 ml (518,00 € / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss Rebel Tame • Traitement sans rinçage23,26 €PVC34,80 € (-33%)250 ml (93,04 € / 1 l)