like productRedkenAcidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Huile cheveux29,29 €PVC50,90 € (-42%)100 ml (292,90 € / 1 l)
like productRedkenAll Soft Argan-6 Oil • Huile cheveux25,90 €PVC38,40 € (-33%)100 ml (259,00 € / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss Instant Deflate • Huile cheveux25,41 €PVC34,80 € (-27%)125 ml (203,28 € / 1 l)