like productRedkenAcidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask • Masque cheveux31,28 €PVC50,90 € (-39%)250 ml (125,12 € / 1 l)
like productRedkenAll Soft All-In Mask • Masque cheveuxdès 16,35 €PVC23,90 € (-32%)100 ml (163,50 € / 1 l)
like productRedkenAll Soft Heavy Cream • Masque cheveux25,14 €PVC44,30 € (-43%)250 ml (100,56 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Masque cheveuxdès 14,45 €PVC20,90 € (-31%)50 ml (289,00 € / 1 l)
like productRedkenExtreme Strength Builder Plus • Masque cheveux27,58 €PVC44,30 € (-38%)250 ml (110,32 € / 1 l)