like productAvedaSmooth Infusion™ Perfect Blow Dry • Spray thermo-protecteurdès 8,50 €PVC12,00 € (-28%)50 ml (170,00 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Damage Control • Spray thermo-protecteur24,83 €PVC36,50 € (-32%)250 ml (99,32 € / 1 l)
like productAvedaSpeed of Light Blow Dry Accelerator • Spray coiffant27,18 €PVC37,00 € (-27%)200 ml (135,90 € / 1 l)
like productAvedaHeat Relief Thermal Protector & Conditioning Mist • Spray thermo-protecteur25,95 €PVC35,50 € (-27%)100 ml (259,50 € / 1 l)