like productAvedaBe Curly Advanced Curl Enhancer Cream • Crème cheveuxdès 8,52 €PVC12,00 € (-28%)40 ml (213,00 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum • Sérum cheveuxdès 16,46 €PVC22,00 € (-25%)30 ml (548,67 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Conditioner Light • Sérum cheveuxdès 9,40 €PVC12,00 € (-22%)40 ml (235,00 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair • Traitement sans rinçagedès 9,48 €PVC12,00 € (-21%)25 ml (379,20 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Masque Deep Moisture • Masque cheveux41,40 €PVC64,00 € (-35%)200 ml (207,00 € / 1 l)
like productAvedaThickening Tonic • Spray texturisant cheveuxdès 8,48 €PVC12,00 € (-28%)30 ml (282,67 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Conditioner • Après-shampoingdès 31,59 €PVC47,50 € (-33%)250 ml (126,36 € / 1 l)
like productAvedaPure-Formance Grooming Cream • Crème cheveux26,52 €PVC36,50 € (-27%)125 ml (212,16 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Strengthening • Shampoingdès 9,48 €PVC12,00 € (-21%)50 ml (189,60 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Intensive Strengthening Masque-Rich • Masque cheveuxdès 41,40 €PVC64,00 € (-35%)200 ml (207,00 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque • Masque cheveuxdès 8,47 €PVC12,00 € (-28%)25 ml (338,80 € / 1 l)
like productAvedaRosemary Mint Purifying • Shampoingdès 10,40 €PVC12,00 € (-13%)50 ml (208,00 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Anti-Frizz Shampoo • Shampoingdès 8,47 €PVC12,00 € (-28%)50 ml (169,40 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Strengthening • Après-shampoingdès 8,36 €PVC12,00 € (-30%)40 ml (209,00 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Curl Perfecting Primer • Spray texturisant cheveux32,20 €PVC46,50 € (-31%)200 ml (161,00 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Shampoo • Shampoingdès 26,44 €PVC39,90 € (-34%)250 ml (105,76 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Shampoo Deep Moisture • Shampoingdès 26,60 €PVC39,90 € (-33%)250 ml (106,40 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Coil Definer Gel • Gel cheveux30,82 €PVC36,00 € (-14%)250 ml (123,28 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Perfect Blow Dry • Spray thermo-protecteurdès 8,50 €PVC12,00 € (-28%)50 ml (170,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Shampoo Light Moisture • Shampoingdès 27,70 €PVC39,90 € (-31%)250 ml (110,80 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Conditioner Deep Moisture • Après-shampoingdès 30,12 €PVC47,50 € (-37%)250 ml (120,48 € / 1 l)
like productAvedaVolumizing Tonic • Spray volume cheveux22,91 €PVC35,00 € (-35%)100 ml (229,10 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Balancing Shampoo • Shampoingdès 8,36 €PVC12,00 € (-30%)50 ml (167,20 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Daily Hair Repair • Soin capillaire33,03 €PVC49,00 € (-33%)100 ml (330,30 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Intensive Strengthening Masque-Light • Masque cheveuxdès 36,22 €PVC52,00 € (-30%)150 ml (241,47 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Rich • Shampoingdès 8,80 €PVC12,00 € (-27%)50 ml (176,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Curl Gelee • Lotion capillaire31,37 €PVC43,00 € (-27%)200 ml (156,85 € / 1 l)
like productAvedaShampure Nurturing • Après-shampoingdès 8,47 €PVC12,00 € (-28%)50 ml (169,40 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Exfoliating Scalp Treatment • Soin capillairedès 8,36 €PVC12,00 € (-30%)25 ml (334,40 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Restructuring • Après-shampoing32,02 €PVC47,50 € (-33%)200 ml (160,10 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Intensive Restructuring Treatment • Soin capillaire35,89 €PVC51,50 € (-30%)150 ml (239,27 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Conditioner Light Moisture • Après-shampoingdès 32,07 €PVC47,50 € (-32%)250 ml (128,28 € / 1 l)
like productAvedaLight Elements Texturizing Creme • Crème cheveux26,78 €PVC36,50 € (-27%)75 ml (357,07 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Replenishing Overnight Serum • Masque cheveux40,38 €PVC52,00 € (-22%)100 ml (403,80 € / 1 l)
like productAvedaPure-Formance Thickening • Pâte cheveux27,86 €PVC36,50 € (-24%)75 ml (371,47 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Conditioner Rich • Après-shampoingdès 8,80 €PVC12,00 € (-27%)40 ml (220,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Daily Hair Moisturizer • Lotion capillaire31,10 €PVC49,00 € (-37%)150 ml (207,33 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Styling Creme • Crème coiffantedès 8,65 €PVC12,00 € (-28%)40 ml (216,25 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Vitamin Leave In • Après-shampoing30,05 €PVC48,00 € (-37%)200 ml (150,25 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Anti-Frizz Conditioner • Après-shampoingdès 8,40 €PVC12,00 € (-30%)40 ml (210,00 € / 1 l)