like productAvedaBe Curly Advanced Curl Enhancer Cream • Crème cheveuxdès 8,52 €PVC12,00 € (-28%)40 ml (213,00 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque • Masque cheveuxdès 8,47 €PVC12,00 € (-28%)25 ml (338,80 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Daily Hair Repair • Soin capillaire33,03 €PVC49,00 € (-33%)100 ml (330,30 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Exfoliating Scalp Treatment • Soin capillairedès 8,36 €PVC12,00 € (-30%)25 ml (334,40 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Intensive Restructuring Treatment • Soin capillaire35,89 €PVC51,50 € (-30%)150 ml (239,27 € / 1 l)
like productAvedaCherry Almond Leave-in Treatment • Soin capillaire23,29 €PVC33,00 € (-28%)200 ml (116,45 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Overnight Recovery Serum • Soin capillaire36,26 €PVC58,00 € (-37%)50 ml (725,20 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Refreshing Protective Mist • Soin capillaire33,13 €PVC53,00 € (-37%)100 ml (331,30 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Conditioner Travel Size • Soin capillaire9,08 €PVC12,00 € (-24%)40 ml (227,00 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Bond-Building Flash Treatment • Soin capillaire38,57 €PVC50,00 € (-23%)150 ml (257,13 € / 1 l)