like productAvedaBotanical Repair • Traitement sans rinçagedès 9,48 €PVC12,00 € (-21%)25 ml (379,20 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Conditioner • Après-shampoingdès 31,59 €PVC47,50 € (-33%)250 ml (126,36 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Strengthening • Après-shampoingdès 8,36 €PVC12,00 € (-30%)40 ml (209,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Conditioner Deep Moisture • Après-shampoingdès 30,12 €PVC47,50 € (-37%)250 ml (120,48 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Curl Gelee • Lotion capillaire31,37 €PVC43,00 € (-27%)200 ml (156,85 € / 1 l)
like productAvedaShampure Nurturing • Après-shampoingdès 8,47 €PVC12,00 € (-28%)50 ml (169,40 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Restructuring • Après-shampoing32,02 €PVC47,50 € (-33%)200 ml (160,10 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Conditioner Light Moisture • Après-shampoingdès 32,07 €PVC47,50 € (-32%)250 ml (128,28 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Conditioner Rich • Après-shampoingdès 8,80 €PVC12,00 € (-27%)40 ml (220,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Daily Hair Moisturizer • Lotion capillaire31,10 €PVC49,00 € (-37%)150 ml (207,33 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Vitamin Leave In • Après-shampoing30,05 €PVC48,00 € (-37%)200 ml (150,25 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Anti-Frizz Conditioner • Après-shampoingdès 8,40 €PVC12,00 € (-30%)40 ml (210,00 € / 1 l)
like productAvedaSap Moss Weightless Hydration • Après-shampoing27,60 €PVC39,90 € (-31%)200 ml (138,00 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Fortifying Leave-In Treatment • Traitement sans rinçagedès 9,30 €PVC12,00 € (-23%)25 ml (372,00 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Leave-In Treatment Light • Traitement sans rinçagedès 12,00 €30 ml (400,00 € / 1 l)
like productAvedaRosemary Mint Weightless • Après-shampoingdès 8,47 €PVC12,00 € (-28%)50 ml (169,40 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Replenishing Conditioner • Après-shampoingdès 12,00 €40 ml (300,00 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Leave-In Treatment Rich • Traitement sans rinçage38,50 €100 ml (385,00 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Conditioner Travel Size • Soin capillaire9,08 €PVC12,00 € (-24%)40 ml (227,00 € / 1 l)