like productAvedaSap Moss Weightless Hydration • Après-shampoing27,60 €PVC39,90 € (-31%)200 ml (138,00 € / 1 l)
like productAvedaTousle Texture Dry Texture Spray • Spray texturisant cheveux32,45 €PVC35,00 € (-7%)102 g (318,14 € / 1 kg)
like productAvedaLight Elements Defining Whip • Cire pour cheveux32,85 €PVC36,50 € (-10%)125 ml (262,80 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Light • Shampoingdès 10,50 €PVC12,00 € (-13%)50 ml (210,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Masque Light Moisture • Masque cheveux34,50 €PVC52,00 € (-34%)150 ml (230,00 € / 1 l)
like productAvedaSun Care Hair & Body Cleanser • Shampoing23,69 €PVC33,00 € (-28%)250 ml (94,76 € / 1 l)
like productAvedaPhomollient Styling Foam • Mousse coiffante22,43 €PVC29,00 € (-23%)200 ml (112,15 € / 1 l)
like productAvedaControl Paste Finishing Paste • Pâte cheveux24,51 €PVC33,00 € (-26%)75 ml (326,80 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Fortifying Leave-In Treatment • Traitement sans rinçagedès 9,30 €PVC12,00 € (-23%)25 ml (372,00 € / 1 l)
like productAvedaControl Force Firm Hold • Laque cheveux26,75 €PVC35,00 € (-24%)300 ml (89,17 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Humectant Pomade • Pâte cheveux26,47 €PVC36,50 € (-27%)75 ml (352,93 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Strengthening Overnight Serum • Sérum cheveux34,42 €PVC53,00 € (-35%)100 ml (344,20 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Leave-In Treatment Light • Traitement sans rinçagedès 12,00 €30 ml (400,00 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Bond-Building Pre-Shampoo • Pré-shampooing33,64 €PVC52,00 € (-35%)150 ml (224,27 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Perfectly Sleek Heat Styling Cream • Crème coiffantedès 12,00 €40 ml (300,00 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Style-Prep Smoother™ • Crème coiffantedès 8,50 €PVC12,00 € (-28%)25 ml (340,00 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Restructuring • Shampoing25,88 €PVC39,90 € (-35%)250 ml (103,52 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Damage Control • Spray thermo-protecteur24,83 €PVC36,50 € (-32%)250 ml (99,32 € / 1 l)
like productAvedaTexture Tonic • Spray texturisant cheveux27,33 €PVC34,00 € (-20%)125 ml (218,64 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Medium Hold • Laque cheveux24,79 €PVC29,50 € (-16%)250 ml (99,16 € / 1 l)
like productAvedaPure-Formance Firm Hold • Gel cheveux28,52 €PVC36,50 € (-22%)150 ml (190,13 € / 1 l)
like productAvedaFlax Seed Aloe Strong Hold Sculpturing Gel • Gel cheveux24,00 €PVC29,00 € (-17%)250 ml (96,00 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Overnight Serum Travel • Sérum cheveux18,49 €PVC22,00 € (-16%)30 ml (616,33 € / 1 l)
like productAvedaSpeed of Light Blow Dry Accelerator • Spray coiffant27,18 €PVC37,00 € (-27%)200 ml (135,90 € / 1 l)
like productAvedaCherry Almond Leave-in Treatment • Soin capillaire23,29 €PVC33,00 € (-28%)200 ml (116,45 € / 1 l)
like productAvedaRosemary Mint Weightless • Après-shampoingdès 8,47 €PVC12,00 € (-28%)50 ml (169,40 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Styling Foam • Mousse coiffantedès 8,80 €PVC12,00 € (-27%)50 ml (176,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish™ Hydrating Serum • Sérum cheveux42,35 €PVC53,00 € (-20%)100 ml (423,50 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Stimulating Scalp Massager • Brosse massage cuir chevelu23,48 €PVC39,00 € (-40%)1 art. (23,48 € / 1 pcs)
like productAvedaScalp Solutions Replenishing Conditioner • Après-shampoingdès 12,00 €40 ml (300,00 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Overnight Recovery Serum • Soin capillaire36,26 €PVC58,00 € (-37%)50 ml (725,20 € / 1 l)
like productAvedaHeat Relief Thermal Protector & Conditioning Mist • Spray thermo-protecteur25,95 €PVC35,50 € (-27%)100 ml (259,50 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Refreshing Protective Mist • Soin capillaire33,13 €PVC53,00 € (-37%)100 ml (331,30 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Bond-Building Styling Creme • Crème cheveux27,95 €PVC32,50 € (-14%)100 ml (279,50 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Multi Use • Huile cheveux31,54 €PVC49,00 € (-36%)30 ml (1 051,33 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Anti-Humectant Pomade • Pâte cheveux27,30 €PVC36,50 € (-25%)75 ml (364,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Liquid Styling Foam • Mousse coiffante26,95 €PVC37,00 € (-27%)200 ml (134,75 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Leave-In Treatment Rich • Traitement sans rinçage38,50 €100 ml (385,00 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Retexturizing Gel • Gel cheveux23,39 €PVC30,00 € (-22%)150 ml (155,93 € / 1 l)