FAVESlike product14 couleurs disponiblesMACMultisculpt Matte Liquid Colour • Ombre à paupièresdès 22,81 €PVC26,00 € (-12%)4.5 ml (50,69 € / 10 ml)
FAVESlike productMACIn Extreme Dimension Waterproof Lash • Mascara30,75 €PVC33,00 € (-7%)13 g (2 365,38 € / 1 kg)
FAVESlike productMACMACSTACK Waterproof Mascara • Mascara33,32 €PVC37,00 € (-10%)12 ml (2 776,67 € / 1 l)
FAVESlike product2 couleurs disponiblesMACConnect In Colour Eyeshadow Palette x12 • Palette de fards à paupièresdès 43,21 €PVC62,00 € (-30%)12.2 g (3 541,80 € / 1 kg)
FAVESlike product+8 plus+5 plusMACOmbre à paupières Matte • Ombre à paupièresdès 16,57 €PVC26,00 € (-36%)1.5 g (110,47 € / 10 g)
FAVESlike productMACLiquidlast 24Hour Waterproof • Eye-linerdès 23,12 €PVC28,00 € (-17%)2.5 ml (92,48 € / 10 ml)
FAVESlike productMACPrep + Prime 24-Hour Extend • Base fard à paupières25,60 €PVC30,00 € (-15%)12 ml (2 133,33 € / 1 l)
FAVESNouveaulike product+7 plus+4 plusMACKAJAL EXCESS KAJAL EXCESS LONGWEAR SMOKY EYE LINER • Crayon kajaldès 24,26 €PVC26,00 € (-7%)1 g (242,60 € / 10 g)
FAVESlike product+10 plus+7 plusMACGlitter Powder Eye Shadow Pro Pan • Ombre à paupièresdès 16,48 €PVC20,00 € (-18%)1 g (164,80 € / 10 g)
FAVESlike product3 couleurs disponiblesMACConnect In Colour Eyeshadow Palette x6 • Palette de fards à paupièresdès 36,00 €PVC52,00 € (-31%)6.25 g (57,60 € / 10 g)
FAVESlike product+10 plus+7 plusMACColour Excess Gel Pencil • Eye-linerdès 23,12 €PVC28,00 € (-17%)3.5 g (66,06 € / 10 g)
FAVESlike productMACPro Longwear Fluidline Eyeliner • Eye-liner25,70 €PVC28,00 € (-8%)3 g (85,67 € / 10 g)
FAVESlike productMACExtended Play Gigablack Lash • Mascara26,01 €PVC30,00 € (-13%)5.7 g (45,63 € / 10 g)
FAVESlike productMACIn Extreme Dimension 3D Black Lash • Mascara30,75 €PVC33,00 € (-7%)13 g (2 365,38 € / 1 kg)
FAVESlike product+9 plus+6 plusMACSmall Eye Shadow Satin • Ombre à paupièresdès 24,10 €PVC26,00 € (-7%)1.5 g (160,67 € / 10 g)
FAVESlike product+2 plusMACPro Longwear Paint Pot • Ombre à paupièresdès 26,42 €PVC32,00 € (-17%)5 g (52,84 € / 10 g)
FAVESlike product10 couleurs disponiblesMACDazzleshadow Liquid Eyeshadow • Ombre à paupièresdès 26,73 €PVC29,00 € (-8%)4.4 ml (60,75 € / 10 ml)
FAVESlike product+5 plus+2 plusMACDazzleshadow Eyeshadow Stick • Ombre à paupièresdès 26,73 €PVC29,00 € (-8%)1.6 g (167,06 € / 10 g)
FAVESlike product+7 plus+4 plusMACSmall Eye Shadow Frost • Ombre à paupièresdès 23,64 €PVC26,00 € (-9%)1.5 g (157,60 € / 10 g)
FAVESlike productMACIn Extreme Dimension 24HR Kajal Eye Liner • Crayon kajal16,48 €PVC18,00 € (-8%)8 g (20,60 € / 10 g)
FAVESlike product+24 plus+21 plusMACEye Shadow Pro Palette Refill • Ombre à paupièresdès 16,48 €PVC18,00 € (-8%)1.5 g (109,87 € / 10 g)
FAVESlike product+1 plusMACColour Excess Gel Pencil • Crayon kajaldès 24,57 €PVC28,00 € (-12%)0.35 g (702,00 € / 10 g)
FAVESlike productMACMACSTACK Legit Lift Lash Primer • Base de mascara31,57 €PVC37,00 € (-15%)12 ml (2 630,83 € / 1 l)
FAVESlike productMACMACSTACK Micro Mascara • Mascara31,57 €PVC37,00 € (-15%)12 ml (2 630,83 € / 1 l)
FAVESlike product+10 plus+7 plusMACFard à paupières poudre Métallique • Ombre à paupièresdès 19,52 €PVC27,00 € (-28%)1 g (195,20 € / 10 g)
FAVESlike productMACMACSTACK Mascara / Mini MAC • Mascara21,63 €PVC23,00 € (-6%)8 ml (27,04 € / 10 ml)
FAVESlike product+10 plus+7 plusMACMetallic Powder Eye Shadow Pro Pan • Ombre à paupièresdès 17,51 €PVC20,00 € (-12%)1 g (175,10 € / 10 g)
FAVESlike product+10 plus+7 plusMACGlitter Powder Eye Shadow Compact • Ombre à paupièresdès 23,64 €PVC27,00 € (-12%)1 g (236,40 € / 10 g)
FAVESlike productMACConnect In X12 Eyeshadow Palette • Palette de fards à paupières43,21 €PVC62,00 € (-30%)12 g (3 600,83 € / 1 kg)
FAVESlike productMACConnect In X6 Eyeshadow Palette • Palette de fards à paupières41,15 €PVC52,00 € (-21%)6 g (68,58 € / 10 g)
FAVESLimitélike productMACMetamorphosis Spring Collection Prismatica Liquid Eyeliner • Eye-linerdès 30,00 €2 ml (150,00 € / 10 ml)
FAVESlike productMACPoudre ombre à paupières Multichrome • Ombre à paupièresdès 24,67 €PVC29,00 € (-15%)1 g (246,70 € / 10 g)
FAVESLimitélike productMACMetamorphosis Spring Collection Metamorphosis Face And Eye Palette • Palette de fards à paupières49,00 €8 g (61,25 € / 10 g)
FAVESlike productMACDuo Brush-on Striplash Adhesive Latex Free White/Clear • Colle faux cils20,00 €5 g (40,00 € / 10 g)
FAVESlike productMACPro Palette Small Compact • Palette de fards à paupières12,00 €1 art. (12,00 € / 1 pcs)
FAVESlike product+4 plus+1 plusMACPowder Kiss • Ombre à paupièresdès 22,30 €PVC27,00 € (-17%)1.5 g (148,67 € / 10 g)