FAVESlike product+10 plus+7 plusCollistarProfessionnel Crayon Khôl et Contour des Yeux • Crayon kajaldès 12,90 €PVC24,00 € (-46%)1 ml (129,00 € / 10 ml)
FAVESNouveaulike product+13 plus+10 plusCollistarTwist Stylo Eyeshadow • Ombre à paupièresdès 16,90 €PVC26,00 € (-35%)1.4 g (120,71 € / 10 g)
FAVESlike product+1 plusCollistarTwist Glowy Blush • Blushdès 20,50 €PVC32,00 € (-36%)5 g (41,00 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarTwist Velvet Contour • Stick contourdès 21,12 €PVC32,00 € (-34%)5 g (42,24 € / 10 g)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarMagico Foundation • Fond de teintdès 24,85 €PVC45,00 € (-45%)30 ml (828,33 € / 1 l)
FAVESlike product+13 plus+10 plusCollistarImpeccabile Compact Eyeshadow • Ombre à paupièresdès 15,50 €PVC26,00 € (-40%)3 g (51,67 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Setting Powder • Spray fixateur21,90 €PVC34,00 € (-36%)100 ml (219,00 € / 1 l)
FAVESlike product+13 plus+10 plusCollistarPuro Gioiello Velvet Lipstick Refill • Rouge à lèvresdès 13,63 €PVC26,00 € (-48%)3.1 g (43,97 € / 10 g)
FAVESlike product+9 plus+6 plusCollistarMake-Up Impeccabile Long Wear Foundation Spf 15 • Fond de teintdès 24,21 €PVC45,00 € (-46%)30 ml (807,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarNot Base matifiante • Primer18,65 €PVC31,00 € (-40%)30 ml (621,67 € / 1 l)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarLift Hd+ Smoothing Lifting Foundation • Fond de teintdès 21,78 €PVC45,00 € (-52%)30 ml (726,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Eyeliner • Eye-linerdès 17,50 €PVC29,00 € (-40%)2.5 ml (70,00 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarProfessionnel Crayon Kajal • Crayon kajaldès 12,15 €PVC24,00 € (-49%)1 ml (121,50 € / 10 ml)
FAVESlike product+2 plusCollistarMagica Bronzing Powder • Poudre brozantedès 20,33 €PVC42,00 € (-52%)9 g (22,59 € / 10 g)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarPuro Gioiello Luminous Lipstick • Rouge à lèvresdès 15,49 €PVC32,00 € (-52%)2.8 g (55,32 € / 10 g)
FAVESNouveaulike productCollistarPuro Lip Gloss Plump • Gloss lèvresdès 17,50 €PVC27,00 € (-35%)4.5 ml (38,89 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarNot Glow Vibes • Highlighterdès 15,10 €PVC35,00 € (-56%)15 ml (1 006,67 € / 1 l)
FAVESNouveaulike product+5 plus+2 plusCollistarPuro Lip Gloss Shine • Gloss lèvresdès 17,50 €PVC27,00 € (-35%)5 ml (35,00 € / 10 ml)
FAVESlike product+13 plus+10 plusCollistarPuro Gioiello Velvet Lipstick • Rouge à lèvresdès 17,77 €PVC34,00 € (-48%)3.1 g (57,32 € / 10 g)
FAVESlike product+3 plusCollistarImpeccabile Maxi Blush • Blushdès 21,05 €PVC38,00 € (-45%)8 g (26,31 € / 10 g)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarNudo Effet Seconde Peau • Fond de teintdès 24,00 €PVC45,00 € (-47%)30 ml (800,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarMagica Loose Bronzing Powder • Poudre brozante26,90 €PVC42,00 € (-36%)10 g (2 690,00 € / 1 kg)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Loose Powder • Poudre libredès 23,90 €PVC39,00 € (-39%)10 g (2 390,00 € / 1 kg)
FAVESlike product+3 plusCollistarImpeccabile Compact Powder • Poudre compactedès 23,75 €PVC39,00 € (-39%)8 g (29,69 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarNot Blush Vibes • Blush crèmedès 19,35 €PVC35,00 € (-45%)15 ml (1 290,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarGentle Make-Up Removing Oil • Démaquillant18,25 €PVC33,00 € (-45%)150 ml (121,67 € / 1 l)
FAVESlike product+1 plusCollistarProfessionale Brow Pencil • Crayon sourcilsdès 14,35 €PVC24,00 € (-40%)1.1 g (130,45 € / 10 g)
FAVESlike product+1 plusCollistarInfinito Eye Marker • Eye-linerdès 17,50 €PVC27,00 € (-35%)1 ml (175,00 € / 10 ml)
FAVESLimitélike productCollistarInfinito Mascara • Coffret maquillage yeux31,50 €PVC39,00 € (-19%)1 art. (31,50 € / 1 pcs)
FAVESlike productCollistarInfinito Refill • Mascaradès 18,95 €PVC27,00 € (-30%)8 ml (23,69 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Mascara-Base • Base de mascara19,50 €PVC30,00 € (-35%)12.5 ml (1 560,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarProfessionnel Gel sourcils Transparent Fixateur • Gel sourcils15,50 €PVC25,00 € (-38%)6 ml (25,83 € / 10 ml)
FAVESlike product+3 plusCollistarImpeccabile Stick Concealer • Anti cernedès 17,50 €PVC29,00 € (-40%)5 g (35,00 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Anti-Pollution BB Cream • BB crèmedès 19,60 €PVC38,00 € (-48%)50 ml (392,00 € / 1 l)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarMake-Up Puro Lipstick Matte • Rouge à lèvresdès 16,00 €PVC29,50 € (-46%)3.5 g (45,71 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarEyes Professional • Crayon sourcils9,75 €PVC19,50 € (-50%)1.2 g (81,25 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarNOT Verwandlungsgel • Blush crème16,54 €PVC27,00 € (-39%)7 ml (23,63 € / 10 ml)
FAVESlike product+5 plus+2 plusCollistarTwist Balmy Gloss • Gloss lèvresdès 14,85 €PVC27,00 € (-45%)3 g (49,50 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarNOT Leuchtkraft-Basis • Primer24,90 €PVC31,00 € (-20%)30 ml (830,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarMake-Up Impeccabile Mascara Waterproof • Mascara21,00 €PVC32,00 € (-34%)12 ml (1 750,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarProfessionnel Gel sourcils coloré • Gel sourcilsdès 15,00 €PVC25,00 € (-40%)6 ml (25,00 € / 10 ml)
FAVESLimitélike productCollistarImpeccabile Mascara • Coffret maquillage yeux33,00 €1 art. (33,00 € / 1 pcs)
like productCollistarTerra Abbronzante Silk Effect Bronzing Powder • Bronzante41,00 €10 g (4 100,00 € / 1 kg)