FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarMagico Foundation • Fond de teintdès 24,85 €PVC45,00 € (-45%)30 ml (828,33 € / 1 l)
FAVESlike product+9 plus+6 plusCollistarMake-Up Impeccabile Long Wear Foundation Spf 15 • Fond de teintdès 24,21 €PVC45,00 € (-46%)30 ml (807,00 € / 1 l)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarLift Hd+ Smoothing Lifting Foundation • Fond de teintdès 21,78 €PVC45,00 € (-52%)30 ml (726,00 € / 1 l)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarNudo Effet Seconde Peau • Fond de teintdès 24,00 €PVC45,00 € (-47%)30 ml (800,00 € / 1 l)