FAVESlike product+10 plus+7 plusCollistarProfessionnel Crayon Khôl et Contour des Yeux • Crayon kajaldès 12,90 €PVC24,00 € (-46%)1 ml (129,00 € / 10 ml)
FAVESNouveaulike product+13 plus+10 plusCollistarTwist Stylo Eyeshadow • Ombre à paupièresdès 16,90 €PVC26,00 € (-35%)1.4 g (120,71 € / 10 g)
FAVESlike product+13 plus+10 plusCollistarImpeccabile Compact Eyeshadow • Ombre à paupièresdès 15,50 €PVC26,00 € (-40%)3 g (51,67 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Eyeliner • Eye-linerdès 17,50 €PVC29,00 € (-40%)2.5 ml (70,00 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarProfessionnel Crayon Kajal • Crayon kajaldès 12,15 €PVC24,00 € (-49%)1 ml (121,50 € / 10 ml)
FAVESlike product+1 plusCollistarInfinito Eye Marker • Eye-linerdès 17,50 €PVC27,00 € (-35%)1 ml (175,00 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarInfinito Refill • Mascaradès 18,95 €PVC27,00 € (-30%)8 ml (23,69 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Mascara-Base • Base de mascara19,50 €PVC30,00 € (-35%)12.5 ml (1 560,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarMake-Up Impeccabile Mascara Waterproof • Mascara21,00 €PVC32,00 € (-34%)12 ml (1 750,00 € / 1 l)