FAVESlike product+1 plusCollistarTwist Glowy Blush • Blushdès 20,50 €PVC32,00 € (-36%)5 g (41,00 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarTwist Velvet Contour • Stick contourdès 21,12 €PVC32,00 € (-34%)5 g (42,24 € / 10 g)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarMagico Foundation • Fond de teintdès 24,85 €PVC45,00 € (-45%)30 ml (828,33 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Setting Powder • Spray fixateur21,90 €PVC34,00 € (-36%)100 ml (219,00 € / 1 l)
FAVESlike product+9 plus+6 plusCollistarMake-Up Impeccabile Long Wear Foundation Spf 15 • Fond de teintdès 24,21 €PVC45,00 € (-46%)30 ml (807,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarNot Base matifiante • Primer18,65 €PVC31,00 € (-40%)30 ml (621,67 € / 1 l)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarLift Hd+ Smoothing Lifting Foundation • Fond de teintdès 21,78 €PVC45,00 € (-52%)30 ml (726,00 € / 1 l)
FAVESlike product+2 plusCollistarMagica Bronzing Powder • Poudre brozantedès 20,33 €PVC42,00 € (-52%)9 g (22,59 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarNot Glow Vibes • Highlighterdès 15,10 €PVC35,00 € (-56%)15 ml (1 006,67 € / 1 l)
FAVESlike product+3 plusCollistarImpeccabile Maxi Blush • Blushdès 21,05 €PVC38,00 € (-45%)8 g (26,31 € / 10 g)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarNudo Effet Seconde Peau • Fond de teintdès 24,00 €PVC45,00 € (-47%)30 ml (800,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarMagica Loose Bronzing Powder • Poudre brozante26,90 €PVC42,00 € (-36%)10 g (2 690,00 € / 1 kg)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Loose Powder • Poudre libredès 23,90 €PVC39,00 € (-39%)10 g (2 390,00 € / 1 kg)
FAVESlike product+3 plusCollistarImpeccabile Compact Powder • Poudre compactedès 23,75 €PVC39,00 € (-39%)8 g (29,69 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarNot Blush Vibes • Blush crèmedès 19,35 €PVC35,00 € (-45%)15 ml (1 290,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarGentle Make-Up Removing Oil • Démaquillant18,25 €PVC33,00 € (-45%)150 ml (121,67 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarInfinito Mascara • Coffret maquillage yeux31,50 €PVC39,00 € (-19%)1 art. (31,50 € / 1 pcs)
FAVESlike product+3 plusCollistarImpeccabile Stick Concealer • Anti cernedès 17,50 €PVC29,00 € (-40%)5 g (35,00 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Anti-Pollution BB Cream • BB crèmedès 19,60 €PVC38,00 € (-48%)50 ml (392,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarNOT Verwandlungsgel • Blush crème16,54 €PVC27,00 € (-39%)7 ml (23,63 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarNOT Leuchtkraft-Basis • Primer24,90 €PVC31,00 € (-20%)30 ml (830,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarImpeccabile Mascara • Coffret maquillage yeux33,00 €1 art. (33,00 € / 1 pcs)
like productCollistarTerra Abbronzante Silk Effect Bronzing Powder • Bronzante41,00 €10 g (4 100,00 € / 1 kg)