MYSTERYlike product+1 plusbareMineralsShimmer • Ombre à paupièresdès 15,45 €PVC22,36 € (-31%)0.57 g (271,05 € / 10 g)
MYSTERYNouveaulike product+3 plusbareMineralsGen Nude Liquid Mineral Eyeshadow • Ombre à paupièresdès 21,95 €2 ml (109,75 € / 10 ml)
MYSTERYlike productbareMineralsMatte • Ombre à paupièresdès 14,39 €PVC22,36 € (-36%)0.57 g (252,46 € / 10 g)
MYSTERYlike productbareMineralsLoose Mineral • Ombre à paupières15,45 €PVC22,36 € (-31%)0.57 g (271,05 € / 10 g)