MYSTERYlike product+17 plus+14 plusbareMineralsOriginal Liquid Concealer • Anti cernedès 14,75 €PVC29,50 € (-50%)6 ml (24,58 € / 10 ml)
MYSTERYlike productbareMineralsMax Coverage • Pinceau anti cernes15,63 €PVC23,92 € (-35%)1 art. (15,63 € / 1 pcs)
MYSTERYlike product+17 plus+14 plusbareMineralsBarePro 16 HR WEAR All Over Skin-Perfecting Matte Concealer Mineral SPF 25 PA+++ • Anti cernedès 7,60 €PVC32,76 € (-77%)8 ml (9,50 € / 10 ml)
MYSTERYlike product+2 plusbareMineralsComplexion Rescue Brightening Concealer • Anti cernedès 9,36 €PVC27,50 € (-66%)10 ml (936,00 € / 1 l)
MYSTERYNouveaulike product+2 plusbareMineralsComplexion Rescue 3-in-1 Eye Brightener Mineral SPF 30 • Anti cernedès 30,95 €3 ml (103,17 € / 10 ml)