like productKérastaseGloss Absolu Fondant Insta Glaze • Après-shampoingdès 14,11 €PVC22,20 € (-36%)75 ml (188,13 € / 1 l)
like productKérastaseGenesis Fondant Renforçateur • Après-shampoingdès 13,28 €PVC21,20 € (-37%)75 ml (177,07 € / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk • Traitement sans rinçagedès 13,47 €PVC21,20 € (-36%)45 ml (299,33 € / 1 l)
like productKérastaseNutritive Lait Vital • Après-shampoing26,91 €PVC43,80 € (-39%)200 ml (134,55 € / 1 l)
like productKérastaseNutritive Nectar Thermique • Traitement sans rinçage26,95 €PVC45,20 € (-40%)150 ml (179,67 € / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Crème De Jour Fondamentale • Lotion capillaire27,77 €PVC45,20 € (-39%)150 ml (185,13 € / 1 l)
like productKérastaseGenesis Défense Thermique • Après-shampoing spray27,77 €PVC45,20 € (-39%)150 ml (185,13 € / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Cicaflash • Après-shampoing29,95 €PVC50,20 € (-40%)250 ml (119,80 € / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Gelée Curl Contour • Lotion capillaire27,11 €PVC45,20 € (-40%)150 ml (180,73 € / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu Fondat Cica Chroma • Après-shampoing29,00 €PVC48,60 € (-40%)200 ml (145,00 € / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle • Après-shampoing29,95 €PVC50,20 € (-40%)250 ml (119,80 € / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Cicaplasme • Traitement sans rinçage27,00 €PVC45,20 € (-40%)150 ml (180,00 € / 1 l)
like productKérastaseNutritive Lotion Thermique Sublimatrice • Traitement sans rinçage27,00 €PVC45,20 € (-40%)150 ml (180,00 € / 1 l)
like productKérastaseDensifique Fondant Densité • Après-shampoing29,87 €PVC48,60 € (-39%)200 ml (149,35 € / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Frizz-Glaze Cream • Traitement sans rinçage33,80 €PVC55,00 € (-39%)240 ml (140,83 € / 1 l)
like productKérastasePREMIÈRE Conditioner for damaged hair • Après-shampoing34,04 €PVC55,40 € (-39%)200 ml (170,20 € / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Fluidealiste Fondant • Après-shampoing29,00 €PVC48,60 € (-40%)200 ml (145,00 € / 1 l)
like productKérastaseGenesis Homme • Après-shampoing spray27,42 €PVC45,20 € (-39%)150 ml (182,80 € / 1 l)
like productKérastasePurifying Scrub • Gommage du cuir chevelu41,00 €PVC67,00 € (-39%)250 ml (164,00 € / 1 l)
like productKérastaseResistance Fondant Extentioniste • Après-shampoing29,87 €PVC48,60 € (-39%)200 ml (149,35 € / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Cicaflash Mini • Après-shampoing16,50 €PVC22,20 € (-26%)75 ml (220,00 € / 1 l)
like productKérastaseSymbiose Fondant Apaisant Essentiel • Après-shampoing29,87 €PVC48,60 € (-39%)200 ml (149,35 € / 1 l)