FAVESNouveaulike productCollistarBody Anti-Water Thermal Talasso-Scrub • Gommage corpsdès 31,50 €300 g (105,00 € / 1 kg)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Elasticizing Firming Talasso-Scrub • Gommage corpsdès 22,45 €PVC32,00 € (-30%)300 g (74,83 € / 1 kg)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Cryoactive Talasso-Scrub • Gommage corps33,05 €PVC50,00 € (-34%)600 g (55,08 € / 1 kg)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Hydra-Illuminating Sublime Talasso-Scrub • Gommage corps33,05 €PVC50,00 € (-34%)600 g (55,08 € / 1 kg)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Body Scrub • Gommage corps19,35 €PVC35,00 € (-45%)250 ml (77,40 € / 1 l)