like productAvedaBe Curly Advanced Co-Wash • Shampoing38,12 €PVC53,00 € (-28%)350 ml (108,91 € / 1 l)
like productAvedaPure-Formance Grooming Clay • Pâte cheveux27,39 €PVC36,50 € (-25%)75 ml (365,20 € / 1 l)
like productAvedaSun Care Protective Hair Veil • Laque cheveux22,92 €PVC29,50 € (-22%)100 ml (229,20 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Conditioner Travel Size • Soin capillaire9,08 €PVC12,00 € (-24%)40 ml (227,00 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Bond-Building Flash Treatment • Soin capillaire38,57 €PVC50,00 € (-23%)150 ml (257,13 € / 1 l)