FAVESlike productMADARANourish & Repair • Après-shampoing11,00 €PVC15,95 € (-31%)200 ml (55,00 € / 1 l)
FAVESlike productMADARAGrow N/A • Traitement sans rinçage13,35 €PVC19,95 € (-33%)90 ml (148,33 € / 1 l)
FAVESlike productMADARAGloss & Vibrancy • Shampoing11,20 €PVC15,95 € (-30%)250 ml (44,80 € / 1 l)
FAVESlike productMADARABoost 3-Min Growth • Soin du cuir chevelu15,90 €PVC24,95 € (-36%)100 ml (159,00 € / 1 l)
FAVESlike productMADARANourish & Repair • Shampoing12,63 €PVC15,95 € (-21%)250 ml (50,52 € / 1 l)
FAVESlike productMADARAFeed Repair & Dry Rescue • Masque cheveux17,55 €PVC24,95 € (-30%)180 ml (97,50 € / 1 l)
FAVESLimitélike productMADARAScalp Sérum Peel • Sérum cheveux15,80 €PVC19,95 € (-21%)50 ml (316,00 € / 1 l)
FAVESlike productMADARAColour and Shine • Après-shampoing11,00 €PVC15,95 € (-31%)200 ml (55,00 € / 1 l)
FAVESlike productMADARAGloss & Vibrancy • Après-shampoing9,99 €PVC15,95 € (-37%)200 ml (49,95 € / 1 l)