FAVESlike productghdPlatinum+ Styler Black • Lisseur199,00 €PVC299,00 € (-33%)1 art. (199,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdWet-to-Dry duet blowdry Hair Dryer Brush schwarz • Brosse à air chaud283,31 €PVC429,00 € (-34%)1 art. (283,31 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdair professional hair drying kit • Coffret cheveux128,52 €PVC189,00 € (-32%)1 art. (128,52 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdWet-to-Dry duet blowdry Hair Dryer Brush weiß • Brosse à air chaud283,31 €PVC429,00 € (-34%)1 art. (283,31 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdCherry Chic chronos™ Limited Edition Styler • Coffret cheveux389,00 €1 art. (389,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdhelios® White • Sèche-cheveux183,00 €PVC229,00 € (-20%)1 art. (183,00 € / 1 pcs)
FAVESLimitélike productghdchronos™ Styler in Dusted Pink • Coffret cheveux324,86 €PVC379,00 € (-14%)1 art. (324,86 € / 1 pcs)
FAVESLimitélike productghdgold® Styler in Jelly Mint • Coffret cheveux188,57 €PVC269,00 € (-30%)1 art. (188,57 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdchronos curve conical wand professioneller Lockenstab in Schwarz • Fer à friser174,45 €PVC249,00 € (-30%)1 art. (174,45 € / 1 pcs)
FAVESLimitélike productghdHelios® Sèche-cheveux Dusted Pink • Sèche-cheveux180,59 €PVC229,00 € (-21%)1 art. (180,59 € / 1 pcs)
FAVESLimitélike productghdCherry Chic chronos™ max Geschenkset - Styler mit breiten Platten • Coffret cheveux389,00 €1 art. (389,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdUnplugged styler Blanc • Lisseur222,43 €PVC339,00 € (-34%)1 art. (222,43 € / 1 pcs)
FAVESLimitélike productghdCherry chic helios® Limited Edition • Coffret cheveux239,00 €1 art. (239,00 € / 1 pcs)
FAVESLimitélike productghdCherry Chic duet style™ Limited Edition Geschenkset 2-in-1 Hot Air Styler • Coffret cheveux269,40 €PVC449,00 € (-40%)1 art. (269,40 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdduet style Hot Air Styler transcendent pink • Lisseur307,30 €PVC439,00 € (-30%)1 art. (307,30 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdcurve soft curl tong • Fer à friser172,82 €PVC209,00 € (-17%)1 art. (172,82 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdcurve thin wand • Fer à friser146,95 €PVC209,00 € (-30%)1 art. (146,95 € / 1 pcs)
FAVESLimitélike productghdchronos™ max Styler in Dusted Pink • Coffret cheveux324,86 €PVC379,00 € (-14%)1 art. (324,86 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdcurve creative curl wand • Fer à friser172,82 €PVC209,00 € (-17%)1 art. (172,82 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdchronos curve max wand professioneller Lockenstab in Schwarz • Fer à friser188,32 €PVC249,00 € (-24%)1 art. (188,32 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdCherry Chic chronos™ Geschenkset • Coffret cheveux379,00 €1 art. (379,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdhot air styler duet style white • Lisseur284,54 €PVC429,00 € (-34%)1 art. (284,54 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdHalo Styling-Zentrierdüse Weiß • Embout peigne pour sèche-cheveux35,00 €1 art. (35,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdhot air styler duet style black • Lisseur270,58 €PVC429,00 € (-37%)1 art. (270,58 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdchronos curve grand tong professioneller Lockenstab in Schwarz • Fer à friser204,22 €PVC249,00 € (-18%)1 art. (204,22 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdPro precision Buse de concentration • Embout peigne pour sèche-cheveux28,95 €PVC35,00 € (-17%)1 art. (28,95 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdHalo Concentrateur de Styling Noir • Embout peigne pour sèche-cheveux28,24 €PVC35,00 € (-19%)1 art. (28,24 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdHalo Wide Smoothing Embout concentrateur • Embout peigne pour sèche-cheveux25,56 €PVC35,00 € (-27%)1 art. (25,56 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdPro High Strength Comb • Embout peigne pour sèche-cheveux31,91 €PVC39,00 € (-18%)1 art. (31,91 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdIced Luxe Collection ghd duet style Coffret cadeau 2 en 1 Hot Air Styler Coffret cheveux • Coffret cheveux270,58 €PVC429,00 € (-37%)1 art. (270,58 € / 1 pcs)
like productghdduet blowdry™ Limited Edition Hair Dryer Brush in Pink-Sorbet mit Hitzeschutz-Etui • Brosse à air chaud429,00 €1 art. (429,00 € / 1 pcs)
Nouveaulike productghdgold® Styler in Dusted Pink • Coffret cheveux208,94 €PVC259,00 € (-19%)1 art. (208,94 € / 1 pcs)
like productghdtriple barrel waver long-lasting loose beach waves -black • Fer à friser199,00 €1 art. (199,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productghdheat protection styling sleek talker • Huile cheveux29,60 €PVC45,00 € (-34%)95 ml (311,58 € / 1 l)
like productghdbody goals total volume • Mousse coiffante16,34 €PVC24,00 € (-32%)200 ml (81,70 € / 1 l)
Nouveaulike productghdchronos curve grand tong Lockenstab in Dusted Pink • Coffret cheveux249,00 €1 art. (249,00 € / 1 pcs)
like productghdcurly ever after mini • Spray cheveux bouclés11,30 €PVC15,00 € (-25%)50 ml (226,00 € / 1 l)