FAVESlike product+3 plusDermacolLip liner Affair 8H longlasting • Crayon à lèvresdès 6,30 €PVC6,99 € (-10%)1.26 g (50,00 € / 10 g)
FAVESLimitélike productDermacolMen Agent Eternal Victory • Coffret soin corps6,50 €PVC9,49 € (-32%)1 art. (6,50 € / 1 pcs)
FAVESlike product+12 plus+9 plusDermacolDermacol Make-up Cover • Fond de teint crèmedès 10,55 €PVC14,99 € (-30%)30 g (351,67 € / 1 kg)
FAVESlike productDermacolBio Retinol Night Cream • Crème de nuit12,50 €PVC15,99 € (-22%)50 ml (250,00 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAroma Moment Energizing - Black Cherry • Gel douche3,69 €250 ml (14,76 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolGold Anti-Wrinkle Make-up Base • Primer10,50 €PVC14,50 € (-28%)20 ml (525,00 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAcnecover Corrector with Tea Tree Oil • Fond de teint crèmedès 6,00 €PVC6,50 € (-8%)1 g (60,00 € / 10 g)
FAVESlike productDermacolBio Retinol Eye Cream • Crème contour des yeux8,10 €PVC10,99 € (-26%)15 ml (540,00 € / 1 l)
FAVESlike product+7 plus+4 plusDermacol16H Lip Colour Longlasting Lipstick • Rouge à lèvres liquidedès 9,20 €PVC10,99 € (-16%)8 g (11,50 € / 10 g)
FAVESlike productDermacolInvisible Fixing Powder • Poudre libredès 10,50 €PVC12,50 € (-16%)13 g (807,69 € / 1 kg)
FAVESlike productDermacolAcneClear Face Wash Gel • Gel nettoyant5,00 €PVC5,99 € (-17%)150 ml (33,33 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAroma Moment Tempting - Sicilian Pistachio • Gel douche3,69 €250 ml (14,76 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolCollagen Intensive Rejuvenating Eye & Lip Cream • Crème contour des yeux6,70 €PVC9,29 € (-28%)15 ml (446,67 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAroma Moment Festive - Gingerbread Cookies • Gel douche3,69 €250 ml (14,76 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAroma Moment Sensual - Vanilla Bourbon • Gel douche3,69 €250 ml (14,76 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolBright me up • Gommage visage10,50 €PVC13,50 € (-22%)30 ml (350,00 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolCc protection solaire SPF 50 • CC crèmedès 10,00 €PVC13,49 € (-26%)30 ml (333,33 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAroma Moment Refreshing - Fresh Watermelon • Gel douche3,69 €250 ml (14,76 € / 1 l)
FAVESlike product+1 plusDermacolCaviar Long Stay Make-up & Corrector • Fond de teint crèmedès 15,87 €PVC22,99 € (-31%)30 ml (529,00 € / 1 l)
FAVESlike product+10 plus+7 plusDermacolLip Treat • Gloss lèvresdès 6,21 €PVC8,99 € (-31%)10 ml (621,00 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolBio Retinol Day Cream • Crème de jour13,50 €PVC15,99 € (-16%)50 ml (270,00 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolCollagen Intensive Rejuvenating Day Cream • Crème de jour9,04 €PVC13,50 € (-33%)50 ml (180,80 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAroma Moment Delicious - Wild Raspberry • Gel douche3,69 €250 ml (14,76 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolBio retinol Sérum Yeux • Serum contour des yeux10,50 €PVC12,99 € (-19%)15 ml (700,00 € / 1 l)
FAVESlike product+3 plusDermacolDiamond Lip Oil • Huile à lèvresdès 9,20 €PVC9,99 € (-8%)3.8 g (24,21 € / 10 g)
FAVESlike productDermacolBrightening Powder • Poudre compacte6,60 €PVC9,49 € (-30%)8 g (8,25 € / 10 g)
FAVESlike productDermacolCollagen Intensive Rejuvenating Night Cream • Crème de nuit9,04 €PVC13,50 € (-33%)50 ml (180,80 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAcneClear Intensive Anti-Acne Treatment • Sérum anti-age6,30 €PVC7,50 € (-16%)15 ml (420,00 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolBrown Mascara Extreme Volume & Fast Effect • Mascara6,10 €PVC8,50 € (-28%)13 ml (469,23 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAcneClear Calming Lotion • Lotion visage6,10 €PVC6,50 € (-6%)200 ml (30,50 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAroma Moment Uplifting Shower gel - Bohemian Blackberry • Gel douche3,69 €250 ml (14,76 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolBamboo Lip Scrub Kiss & Care • Gommage lèvres5,20 €PVC7,99 € (-35%)12 g (433,33 € / 1 kg)
FAVESlike productDermacolBlue Mascara Extreme Volume & Fast Effect • Mascara6,10 €PVC8,50 € (-28%)13 ml (469,23 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolPRECISE Eye Marker • Eye-linerdès 4,90 €PVC5,50 € (-11%)1 ml (49,00 € / 10 ml)
FAVESlike productDermacolAroma Moment Stress Relief - Grape and Lime • Gel douche3,69 €250 ml (14,76 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAcnecover Powder • Poudre compactedès 6,10 €PVC7,50 € (-19%)11 g (554,55 € / 1 kg)
FAVESlike productDermacolSUN Perfect UV sunscreen SPF 50 • Lait solaire18,06 €PVC26,99 € (-33%)150 ml (120,40 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolSUN Water resistant perfect UV sunscreen SPF 50 • Lait solaire13,04 €PVC19,49 € (-33%)150 ml (86,93 € / 1 l)
FAVESlike product4 couleurs disponiblesDermacolEyeshadow palette • Palette de fards à paupièresdès 7,30 €PVC10,49 € (-30%)4.2 g (17,38 € / 10 g)
FAVESlike productDermacolAcnecover Make-up • Fond de teint crèmedès 6,80 €PVC7,50 € (-9%)30 ml (226,67 € / 1 l)