FAVESlike productBumble and bumbleSurf • Spray texturisant cheveuxdès 18,95 €PVC21,00 € (-10%)50 ml (379,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening • Spray thermo-protecteurdès 13,50 €PVC17,00 € (-21%)60 ml (225,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Après-shampoing30,60 €PVC40,00 € (-24%)200 ml (153,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Dryspun Spray • Spray volume cheveuxdès 17,00 €PVC18,00 € (-6%)60 ml (283,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSumotech • Crème coiffante29,65 €PVC40,00 € (-26%)50 ml (593,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening High Drama Styling Foam • Crème coiffante24,85 €PVC38,00 € (-35%)150 ml (165,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Scalp Scrub • Soin du cuir chevelu28,45 €PVC49,50 € (-43%)200 ml (142,25 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Huile cheveux33,57 €PVC51,00 € (-34%)100 ml (335,70 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Styling Cream • Crème coiffante27,60 €PVC40,00 € (-31%)200 ml (138,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Defining Creme • Crème coiffante27,83 €PVC42,00 € (-34%)250 ml (111,32 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Heat/UV Protective Primer • Spray thermo-protecteurdès 13,80 €PVC16,00 € (-14%)60 ml (230,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Go Big Plumping Tretament • Soin capillaire29,15 €PVC40,00 € (-27%)250 ml (116,60 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Mousse • Mousse coiffante27,03 €PVC42,00 € (-36%)146 ml (185,14 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Anti-Humidity Gel-Oil • Huile cheveux26,69 €PVC41,00 € (-35%)150 ml (177,93 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Great Body Blow Dry • Crème coiffante29,26 €PVC42,50 € (-31%)150 ml (195,07 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Infusion • Spray texturisant cheveux28,00 €PVC40,00 € (-30%)100 ml (280,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleDon'T Blow It Fine (H)Air Styler • Crème coiffante40,90 €PVC44,00 € (-7%)150 ml (272,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumblePrêt-à-Powder • Poudre cheveuxdès 14,85 €PVC16,50 € (-10%)14 g (1 060,71 € / 1 kg)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Conditioner • Après-shampoingdès 11,29 €PVC15,00 € (-25%)60 ml (188,17 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Shampoo • Shampoingdès 12,90 €PVC14,50 € (-11%)60 ml (215,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Shampoingdès 13,10 €PVC17,00 € (-23%)60 ml (218,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Butter Mask • Masque cheveux35,00 €PVC54,00 € (-35%)200 ml (175,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHeat Shield Thermal Protection Mist • Spray thermo-protecteurdès 15,00 €PVC18,00 € (-17%)60 ml (250,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleStraight Blow Dry • Crème coiffante36,00 €PVC44,00 € (-18%)150 ml (240,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Reactivator • Spray texturisant cheveuxdès 16,00 €60 ml (266,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Foam Wash • Shampoing28,00 €PVC39,50 € (-28%)250 ml (112,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Leave-in • Traitement sans rinçage26,98 €PVC41,00 € (-34%)125 ml (215,84 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Leave-in Rich • Traitement sans rinçage27,45 €PVC41,00 € (-33%)125 ml (219,60 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond-Building Oil Serum • Sérum cheveux33,64 €PVC49,00 € (-31%)50 ml (672,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Shampoo • Shampoing25,01 €PVC39,50 € (-37%)250 ml (100,04 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair • Après-shampoing28,70 €PVC41,00 € (-30%)200 ml (143,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumblePrêt-à-Powder Post Workout Dry Shampoo Mist • Shampooing secdès 13,65 €PVC19,50 € (-30%)45 ml (303,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Crème Repair Styling Cream • Crème coiffante29,90 €PVC44,00 € (-32%)150 ml (199,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Primer Demi Size • Spray thermo-protecteur23,00 €PVC27,00 € (-15%)125 ml (184,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCreme De Coco Tropical Riche • Après-shampoing25,20 €PVC36,00 € (-30%)250 ml (100,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleGrooming • Crème coiffante33,00 €PVC43,00 € (-23%)150 ml (220,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Moisturizing • Shampoingdès 14,00 €PVC15,00 € (-7%)60 ml (233,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBrilliantine • Crème coiffante25,60 €PVC38,00 € (-33%)50 ml (512,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBoucles 3-en-1 • Après-shampoingdès 12,00 €PVC15,00 € (-20%)60 ml (200,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded 1-Minute Treatment • Soin capillaire33,95 €PVC48,50 € (-30%)200 ml (169,75 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded • Après-shampoing27,60 €PVC41,00 € (-33%)200 ml (138,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSunday Weekly Detoxifying • Shampoing13,80 €PVC15,00 € (-8%)60 ml (230,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed • Après-shampoing34,35 €PVC41,00 € (-16%)200 ml (171,75 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair • Shampoing27,80 €PVC38,00 € (-27%)250 ml (111,20 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Shampoo • Shampoing25,95 €PVC39,50 € (-34%)250 ml (103,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSumoclay • Crème coiffante37,80 €PVC42,00 € (-10%)45 ml (840,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productBumble and bumbleSeaweed Oil Control Styling Primer • Laque cheveux37,00 €200 ml (185,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productBumble and bumbleSeaweed Oil Control Styling Primer Travel Size • Laque cheveux17,00 €30 ml (566,67 € / 1 l)