MYSTERYlike productWella ProfessionalsNutricurls Boost Bounce • Mousse coiffante11,50 €PVC34,20 € (-66%)300 ml (38,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsAutre Professionnel Pompe pour fermeture à clapet • Pompe à fond de teint4,30 €1 art. (4,30 € / 1 pcs)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsNutricurls Curl Shaper • Crème coiffante15,95 €PVC30,15 € (-47%)150 ml (106,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsUltimate Smooth • Masque cheveuxdès 6,70 €PVC13,60 € (-51%)30 ml (223,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsColor Brilliance Vibrant Color Coarse • Après-shampoingdès 13,00 €PVC28,85 € (-55%)200 ml (65,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsDry Me N/A • Shampooing secdès 5,52 €PVC13,25 € (-57%)65 ml (84,92 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsAbsolute Set N/A • Laque cheveuxdès 11,50 €PVC27,25 € (-57%)300 ml (38,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsUltimate Color Shine Spray • Spray brillance cheveux18,64 €PVC32,85 € (-43%)95 ml (196,21 € / 1 l)
MYSTERYlike product+13 plus+10 plusWella ProfessionalsColor Fresh • Coloration temporaire professionneldès 10,45 €PVC23,25 € (-55%)75 ml (139,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsFusion Shampoo • Shampoing6,66 €PVC15,00 € (-56%)100 ml (66,60 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShinefinity Activateur Activator 2 % Brush & Bowl • Coloration temporaire professionneldès 4,55 €60 ml (75,83 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsElements Renouvelant Recharge • Shampoing26,12 €PVC51,80 € (-50%)1000 ml (26,12 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsUltimate Repair Protective Leave-In Treatment • Traitement sans rinçage21,90 €PVC32,30 € (-32%)95 ml (230,53 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsNatural Volume Styling • Mousse coiffantedès 3,30 €PVC9,50 € (-65%)75 ml (44,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsGlam Mist N/A • Spray brillance cheveux10,99 €PVC26,70 € (-59%)200 ml (54,95 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsColor Brilliance Vibrant Color Fine/Normal • Masque cheveuxdès 4,12 €PVC8,65 € (-52%)30 ml (137,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsVolume Boost Crystal • Masque cheveuxdès 14,55 €PVC31,20 € (-53%)145 ml (100,34 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsGrip Cream N/A • Pâte cheveux10,82 €PVC23,40 € (-54%)75 ml (144,27 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsNutri-Enrich Deep Nourishing • Après-shampoingdès 13,00 €PVC28,85 € (-55%)200 ml (65,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsPerfect Setting N/A • Lotion sèche-cheveux11,23 €PVC25,35 € (-56%)150 ml (74,87 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsAccessoires fin • Pinceau coloration2,19 €PVC6,10 € (-64%)1 art. (2,19 € / 1 pcs)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShinefinity Color Comb • Peigne5,58 €PVC12,70 € (-56%)1 art. (5,58 € / 1 pcs)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsColor Motion • Masque cheveuxdès 9,64 €PVC22,10 € (-56%)75 ml (128,53 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsInvigo Nutri Enrich Shampoo • Shampoingdès 5,85 €PVC12,15 € (-52%)100 ml (58,50 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShinefinity • Coloration cheveuxdès 8,70 €PVC21,85 € (-60%)60 ml (145,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsNutricurls Milky Waves • Après-shampoing spray18,00 €PVC36,50 € (-51%)150 ml (120,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsUltimate Smooth • Après-shampoingdès 18,03 €PVC34,30 € (-47%)200 ml (90,15 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsNutricurls Fresh Up • Spray cheveux bouclés10,60 €PVC25,35 € (-57%)150 ml (70,67 € / 1 l)
MYSTERYLimitélike productWella ProfessionalsSculpt Force XXL • Gel cheveux16,43 €PVC41,65 € (-61%)250 ml (65,72 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsBalance Senso Calm Sensitive • Shampoing20,01 €PVC46,75 € (-56%)1000 ml (20,01 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsUltimate Color Miracle Leave-in Mask • Traitement sans rinçagedès 13,39 €PVC24,95 € (-46%)30 ml (446,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSun After Sun Express • Après-shampoing12,05 €PVC28,85 € (-57%)200 ml (60,25 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsBalance Pure Purifying • Shampoing20,90 €PVC46,75 € (-55%)1000 ml (20,90 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsInvigo Scalp Balance Pure • Shampoing10,00 €PVC22,20 € (-55%)300 ml (33,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsInvigo Sun Care • Shampoing9,64 €PVC22,20 € (-56%)300 ml (32,13 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSculpt Force Flubber • Gel cheveuxdès 3,00 €PVC8,10 € (-63%)28 ml (107,14 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsVolume Boost Uplifting Care • Laque cheveux13,36 €PVC31,30 € (-56%)150 ml (89,07 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsOther Professional Mask Pumpe • Distributeur de pompe3,78 €PVC8,10 € (-53%)1 art. (3,78 € / 1 pcs)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsElements Calming • Shampoingdès 3,05 €PVC8,20 € (-63%)50 ml (61,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsAccessoires • Bol pour coloration3,68 €PVC6,25 € (-41%)1 art. (3,68 € / 1 pcs)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsTexture Touch Pâte à modeler • Pâte cheveux10,90 €PVC23,40 € (-53%)75 ml (145,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsRoot shoot Volume • Mousse coiffante11,50 €PVC26,70 € (-56%)200 ml (57,50 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsElements Renewing • Shampoingdès 4,33 €PVC8,20 € (-47%)50 ml (86,60 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsNutricurls • Masque cheveuxdès 19,15 €PVC34,70 € (-45%)150 ml (127,67 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsElements Renewing Mask • Masque cheveuxdès 6,04 €PVC12,35 € (-51%)30 ml (201,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural color 8/68 Blond Lavande • Coloration professionnel41,62 €PVC86,45 € (-52%)120 g (346,83 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsBalance Senso Calm Sensitive • Masque cheveux13,47 €PVC31,30 € (-56%)150 ml (89,80 € / 1 l)