FAVESlike productSemilacTop T17 No Wipe UV Gel Polish • Top Coat10,39 €PVC12,99 € (-20%)7 ml (14,84 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacFraise à ongles 008 Diamant Microrouleau • Lime a ongle5,37 €PVC6,49 € (-17%)1 art. (5,37 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacTop No Wipe UV Gel Polish • Top Coat9,50 €PVC12,99 € (-27%)7 ml (13,57 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacFruity Culicle Oil Strawberry & Vanilla • Huile pour ongles3,99 €7 ml (5,70 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacPusher 14,2 cm • Dissolvant cuticules5,20 €PVC6,99 € (-26%)1 art. (5,20 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacStickers • Stickers pour ongles3,09 €PVC4,49 € (-31%)1 art. (3,09 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacCare Flower Essence Pink Power • Huile pour ongles4,98 €PVC6,99 € (-28%)10 ml (498,00 € / 1 l)
FAVESlike productSemilacExtend Care 5in1 UV Gel Polish • Vernis à ongles gel15,99 €7 ml (22,84 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacFraise à ongles cylindrique en carbure 001 • Lime a ongle20,60 €PVC24,99 € (-18%)1 art. (20,60 € / 1 pcs)
like productSemilacOil Ritual Moisturizing Nail and Cuticle Oil • Huile pour ongles9,99 €11 ml (908,18 € / 1 l)