like productKérastaseChroma Absolu Fondat Cica Chroma • Après-shampoing29,00 €PVC48,60 € (-40%)200 ml (145,00 € / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Bain Ultraviolet • Shampoing22,21 €PVC36,40 € (-39%)250 ml (88,84 € / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Bain Divalent • Shampoingdès 22,38 €PVC36,40 € (-39%)250 ml (89,52 € / 1 l)
like productKérastaseElixir Ultime L'Huile Originale Travel size • Huile cheveux21,71 €PVC36,40 € (-40%)30 ml (723,67 € / 1 l)
like productKérastaseGenesis Bain Nutri-Fortifiant • Shampoingdès 21,65 €PVC36,40 € (-41%)250 ml (86,60 € / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Cure Anti-Chute • Soin capillairedès 46,00 €PVC71,80 € (-36%)10x6 ml (7 666,67 € / 1 l)
like productKérastaseSymbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire • Shampoing22,58 €PVC36,40 € (-38%)250 ml (90,32 € / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Cicaplasme • Traitement sans rinçage27,04 €PVC45,20 € (-40%)150 ml (180,27 € / 1 l)
like productKérastaseNutritive Lotion Thermique Sublimatrice • Traitement sans rinçage26,09 €PVC45,20 € (-42%)150 ml (173,93 € / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze Refill • Shampoing31,99 €PVC54,80 € (-42%)500 ml (63,98 € / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle • Après-shampoing30,04 €PVC50,20 € (-40%)250 ml (120,16 € / 1 l)
Limitélike productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glossy Hair Set • Coffret soin cheveux30,56 €PVC52,00 € (-41%)1 art. (30,56 € / 1 pcs)
Limitélike productKérastaseSoleil Bain Après-Soleil Eau de Coco • Shampoing20,50 €PVC33,00 € (-38%)250 ml (82,00 € / 1 l)
like productKérastaseDensifique Homme Bain Densité • Shampoing22,85 €PVC36,40 € (-37%)250 ml (91,40 € / 1 l)
like productKérastaseDensifique Fondant Densité • Après-shampoing29,55 €PVC48,60 € (-39%)200 ml (147,75 € / 1 l)
like productKérastasePremière Protection thermique pour cheveux abîmés • Sérum cheveux41,00 €PVC68,00 € (-40%)90 ml (455,56 € / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Refresh Absolu • Laque cheveux26,95 €PVC45,20 € (-40%)190 ml (141,84 € / 1 l)
like productKérastaseDensifique Densitè Femme Cure • Soin capillairedès 48,30 €PVC69,20 € (-30%)10x6 ml (8 050,00 € / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss • Soin capillaire38,95 €PVC63,40 € (-39%)210 ml (185,48 € / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze • Shampoingdès 11,63 €PVC17,80 € (-35%)80 ml (145,38 € / 1 l)
like productKérastaseResistance Thérapiste • Shampoing24,54 €PVC36,40 € (-33%)250 ml (98,16 € / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Masque Ultra-Violet • Masque cheveux38,95 €PVC63,40 € (-39%)200 ml (194,75 € / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Fluidealiste Fondant • Après-shampoing29,55 €PVC48,60 € (-39%)200 ml (147,75 € / 1 l)
like productKérastaseChronologiste Overnight Youth Serum • Sérum cheveuxdès 32,00 €PVC50,00 € (-36%)30 ml (1 066,67 € / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Anti-Haarausfall Bain Prévention • Shampoing22,34 €PVC36,40 € (-39%)250 ml (89,36 € / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu Bain Riche Chroma Respect Refill • Shampoing32,86 €PVC54,80 € (-40%)500 ml (65,72 € / 1 l)
like productKérastasePremiere Exclusive Sets • Coffret soin cheveux46,62 €PVC81,60 € (-43%)1 art. (46,62 € / 1 pcs)
like productKérastaseNutritive Exclusive Sets • Coffret soin cheveux39,08 €PVC65,00 € (-40%)1 art. (39,08 € / 1 pcs)
like productKérastaseChroma Absolu Serum Chroma Protect • Sérum cheveux26,97 €PVC45,20 € (-40%)150 ml (179,80 € / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Fluidealiste Maskeratine • Masque cheveux39,99 €PVC63,40 € (-37%)200 ml (199,95 € / 1 l)
like productKérastaseChronologiste L’Huile de Parfum Refillable • Huile cheveuxdès 26,30 €PVC42,80 € (-39%)30 ml (876,67 € / 1 l)
like productKérastaseResistance Bain Force Architecte • Shampoingdès 19,85 €PVC33,00 € (-40%)250 ml (79,40 € / 1 l)
Limitélike productKérastaseSoleil Masque Apré-Soleil • Masque cheveux35,90 €PVC58,60 € (-39%)200 ml (179,50 € / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Frizz-Glaze Cream • Traitement sans rinçagedès 15,65 €PVC22,20 € (-30%)45 ml (347,78 € / 1 l)
like productKérastasePremière Shampoo for damaged hair • Shampoingdès 12,65 €PVC21,20 € (-40%)80 ml (158,13 € / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Fluidealiste • Shampoing22,51 €PVC36,40 € (-38%)250 ml (90,04 € / 1 l)
like productKérastasePREMIÈRE Conditioner for damaged hair • Après-shampoing34,04 €PVC55,40 € (-39%)200 ml (170,20 € / 1 l)
Limitélike productKérastaseGenesis Discovery Set • Coffret soin cheveux31,12 €PVC52,00 € (-40%)1 art. (31,12 € / 1 pcs)
like productKérastaseGloss Absolu Le Parfum • Parfum cheveux26,55 €PVC44,20 € (-40%)30 ml (885,00 € / 1 l)
like productKérastaseDensifique Bain Densité • Shampoingdès 22,96 €PVC36,40 € (-37%)250 ml (91,84 € / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Oléo-Relax Refill • Huile cheveux36,00 €PVC57,60 € (-38%)75 ml (480,00 € / 1 l)
like productKérastasePremière Shampoing pour cheveux abîmés - Recharge • Shampoing38,95 €PVC63,60 € (-39%)500 ml (77,90 € / 1 l)
like productKérastaseDensifique Densimorphose • Mousse coiffante28,25 €PVC45,20 € (-38%)150 ml (188,33 € / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Oléo-Relax Refillable • Huile cheveux46,26 €PVC77,20 € (-40%)75 ml (616,80 € / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Blond Guard • Sérum cheveux29,00 €PVC45,20 € (-36%)190 ml (152,63 € / 1 l)
like productKérastaseGenesis Homme • Après-shampoing spray27,70 €PVC45,20 € (-39%)150 ml (184,67 € / 1 l)
like productKérastaseResistance Ciment Anti-Usure • Soin capillaire27,10 €PVC43,80 € (-38%)200 ml (135,50 € / 1 l)