FAVESlike productFOREOUFO™ LED Lighthouse Panel • Appareil de luminothérapie187,83 €PVC199,00 € (-6%)1 art. (187,83 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOissa™ 4 • Brosse à dents électriquedès 78,76 €PVC99,00 € (-20%)1 art. (78,76 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOUFO™ Advanced LED Lighthouse Panel • Appareil de luminothérapie282,22 €PVC299,00 € (-6%)1 art. (282,22 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOissa™ 4 plus • Brosse à dents électriquedès 168,00 €PVC199,00 € (-16%)1 art. (168,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOissa™ baby Brush Head • Tête de brosse à dentsdès 19,99 €1 art. (19,99 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOissa™ 4 smile • Brosse à dents électriquedès 53,50 €PVC59,00 € (-9%)1 art. (53,50 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOFLIP play advanced LED Light Hairbrush - I Lilac You! • Appareil de luminothérapie52,55 €PVC59,00 € (-11%)1 art. (52,55 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOFLIP play advanced LED Light Hairbrush - Midnight Magic! • Appareil de luminothérapie55,69 €PVC59,00 € (-6%)1 art. (55,69 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOFLIP play advanced LED Light Hairbrush - Ice Ice Baby! • Appareil de luminothérapie47,88 €PVC59,00 € (-19%)1 art. (47,88 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOESPADA™ 2 plus Pistachio • Gommage visage131,67 €PVC209,00 € (-37%)1 art. (131,67 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOSUPERCHARGED™ OVERNIGHT SKIN REPAIR FACE OIL • Huile visage71,95 €PVC109,00 € (-34%)30 ml (2 398,33 € / 1 l)
FAVESlike productFOREOFOREO UFO™ 3 mini Pearl Pink • Appareil de luminothérapie119,20 €PVC149,00 € (-20%)1 art. (119,20 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOKIWI™ Oil Control Mattifying Moisturizer • Crème visage23,45 €PVC37,90 € (-38%)40 ml (586,25 € / 1 l)
FAVESlike productFOREOKIWI™ Pore Minimizing Toner Pads • Cotons démaquillants23,45 €PVC37,90 € (-38%)60 art. (0,39 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOLUNA ULTRA-NOURISHING BALM • Huile lavantedès 17,52 €PVC21,90 € (-20%)15 ml (1 168,00 € / 1 l)
FAVESlike productFOREOSUPERCHARGED™ BARRIER RESTORING ESSENCE MIST • Spray visage45,00 €PVC49,00 € (-8%)110 ml (409,09 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productFOREOFLIP™ plus LED Detangling Hairbrush • Appareil de luminothérapie149,00 €1 art. (149,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOFOREO UFO™ 3 mini Fuchsia • Appareil de luminothérapie104,30 €PVC149,00 € (-30%)1 art. (104,30 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOBEAR™ 2 eyes & lips - Arctic Blue • Accessoire de massage159,99 €PVC219,00 € (-27%)1 art. (159,99 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOIris 2 Pearl Pink • Accessoire de massage144,90 €PVC199,00 € (-27%)1 art. (144,90 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOFOREO UFO™ 3 go Lavender • Appareil de luminothérapie44,85 €PVC69,00 € (-35%)1 art. (44,85 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOESPADA™ 2 plus Lavande • Gommage visage159,87 €PVC209,00 € (-24%)1 art. (159,87 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOESPADA™ 2 Fuchsia • Gommage visage149,30 €PVC179,00 € (-17%)1 art. (149,30 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOLUNA™ 4 mini Coral • Brosse nettoyante visage109,00 €PVC149,00 € (-27%)1 art. (109,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOIRIS C-CONCENTRATED EYE CREAM 15 ml • Crème contour des yeux37,05 €PVC59,90 € (-38%)15 ml (2 470,00 € / 1 l)
FAVESlike productFOREOLUNA™ 4 body Lavender • Brosse corps129,90 €PVC159,00 € (-18%)1 art. (129,90 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOBEAR™ 2 go - Pistachio • Accessoire de massage194,95 €PVC299,00 € (-35%)1 art. (194,95 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOCosmetics ESPADA BHA+PHA Blemish Solution • Gommage visage27,90 €PVC32,90 € (-15%)15 ml (1 860,00 € / 1 l)
FAVESlike productFOREOLUNA™ Dual-Peptide • Soin du cuir chevelu41,45 €PVC52,90 € (-22%)60 ml (690,83 € / 1 l)
FAVESlike productFOREOUFO™ Mask Advanced Collection 2.0 Masks Matte Maniac 2.0 • Masque visage18,00 €PVC29,00 € (-38%)36 g (500,00 € / 1 kg)
FAVESlike productFOREOFOREO UFO™ 3 Fuchsia • Appareil de luminothérapie178,56 €PVC299,00 € (-40%)1 art. (178,56 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOFOREO UFO™ 3 Pearl Pink • Appareil de luminothérapie184,84 €PVC299,00 € (-38%)1 art. (184,84 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOLUNA™ 4 • Brosse massage cuir chevelu185,00 €PVC219,00 € (-16%)1 art. (185,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOSUPERCHARGED™ ULTRA-HYDRATING SLEEPING MASK • Masque visage42,45 €PVC64,90 € (-35%)75 ml (566,00 € / 1 l)
FAVESlike productFOREOLuna 3 plus pour les peaux normales • Brosse nettoyante visage263,20 €PVC329,00 € (-20%)1 art. (263,20 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOIRIS FIRMING PM EYE SERUM 15 ml • Serum contour des yeux51,00 €PVC74,90 € (-32%)15 ml (3 400,00 € / 1 l)
FAVESlike productFOREOIris 2 Mint • Accessoire de massage167,87 €PVC199,00 € (-16%)1 art. (167,87 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOUFO™ Mask Advanced Collection 2.0 Masks Glow Addict 2.0 • Masque visage18,55 €PVC29,00 € (-36%)24 g (772,92 € / 1 kg)
FAVESlike productFOREOUfo Mask Green Tea • Masque visage15,47 €PVC25,00 € (-38%)6x6 g (2 578,33 € / 1 kg)
FAVESlike productFOREOKiwi™ Dermo- • Appareil de luminothérapie139,99 €PVC169,00 € (-17%)1 art. (139,99 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOUFO™ Mask Advanced Collection 2.0 Masks Shimmer Freak 2.0 • Masque visage17,97 €PVC29,00 € (-38%)36 g (499,17 € / 1 kg)
FAVESlike productFOREOBEAR Gerät zur Gesichtsstraffung Mint Massagegerät • Accessoire de massage233,95 €PVC359,00 € (-35%)1 art. (233,95 € / 1 pcs)
FAVESlike productFOREOLuna 3 plus pour les peaux sensibles • Brosse nettoyante visage329,00 €1 art. (329,00 € / 1 pcs)