FAVESlike productDolce&GabbanaLight Blue 2025 Refill • Eau de toilette89,40 €PVC149,00 € (-40%)150 ml (596,00 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaFoundation Beauty Brush • Pinceau fond de teint32,90 €1 art. (32,90 € / 1 pcs)
FAVESLimitélike productDolce&GabbanaDevotion Eau de Parfum Intense • Coffret parfum186,00 €1 art. (186,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productDolce&GabbanaK by Dolce&Gabbana Elixir • Parfum71,56 €PVC155,00 € (-54%)50 ml (1 431,20 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaQ by Dolce&Gabbana Elixir • Parfum119,00 €PVC180,00 € (-34%)50 ml (2 380,00 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaDolce • Eau de parfumdès 61,41 €PVC124,00 € (-50%)75 ml (818,80 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaDevotion For Men • Eau de parfumdès 61,80 €PVC102,00 € (-39%)50 ml (1 236,00 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaQ by Dolce&Gabbana Intense • Eau de parfumdès 51,20 €PVC95,00 € (-46%)30 ml (1 706,67 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaQ by Dolce&Gabbana Refill • Eau de parfum84,91 €PVC160,00 € (-47%)150 ml (566,07 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaQ by Dolce&Gabbana • Eau de parfumdès 44,99 €PVC84,00 € (-46%)30 ml (1 499,67 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaFresh Skin Lip Patches • Masque lèvres28,50 €PVC40,00 € (-28%)5 art. (5,70 € / 1 pcs)
FAVESlike productDolce&GabbanaThe One for Men Intense • Eau de parfum55,99 €PVC104,00 € (-46%)50 ml (1 119,80 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaGlow-Bounce Ceramide Cream • Crème visage79,90 €PVC110,00 € (-27%)50 ml (1 598,00 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaDolce Violet • Eau de toilettedès 44,65 €PVC73,00 € (-39%)30 ml (1 488,33 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaDolce Blue Jasmine • Eau de parfumdès 44,65 €PVC80,00 € (-44%)30 ml (1 488,33 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaDolce Shine • Eau de parfumdès 49,99 €PVC98,00 € (-49%)50 ml (999,80 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productDolce&GabbanaMy Lash Seduction Refill • Mascara29,00 €6 ml (48,33 € / 10 ml)
FAVESNouveaulike productDolce&GabbanaEver Youth • Serum contour des yeux110,00 €10 ml (11 000,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike product+2 plusDolce&GabbanaPaint Me Up! • Base fard à paupièresdès 20,30 €5 ml (40,60 € / 10 ml)
FAVESNouveaulike productDolce&GabbanaLight Blue Gel • Eau de toilette51,13 €PVC65,00 € (-21%)30 ml (1 704,33 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productDolce&GabbanaLemon Booster Balm • Baume à lèvres30,50 €3 g (101,67 € / 10 g)
FAVESlike productDolce&GabbanaBrow & Liner Beauty Brush • Brosse à sourcils29,00 €1 art. (29,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productDolce&GabbanaEyeshadow Shader Beauty Brush • Pinceau fard à paupière30,00 €1 art. (30,00 € / 1 pcs)
FAVESLimitélike product+2 plusDolce&GabbanaMy Nail Match • Vernis à onglesdès 15,00 €7 ml (21,43 € / 10 ml)
FAVESlike productDolce&GabbanaGlow-Refresh Basil Cleanser • Lotion nettoyante33,00 €PVC52,00 € (-37%)150 ml (220,00 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaK by Dolce&Gabbana Beard Oil • Huile barbe44,00 €25 ml (1 760,00 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaRe-Birth Niacinamide Serum • Sérum visage68,50 €PVC95,00 € (-28%)30 ml (2 283,33 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaHydra-Dose Ha Booster Essence • Sérum visage46,50 €PVC65,00 € (-28%)100 ml (465,00 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaDolce Lily • Eau de toilettedès 89,64 €PVC111,00 € (-19%)75 ml (1 195,20 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaDolce Rose • Eau de toilettedès 55,99 €PVC111,00 € (-50%)75 ml (746,53 € / 1 l)
FAVESlike productDolce&GabbanaDolce Peony • Eau de parfumdès 74,75 €PVC124,00 € (-40%)75 ml (996,67 € / 1 l)