like productCLINIQUEEven Better Clinical Dark Spot Clearing Serum • Sérum visagedès 65,90 €PVC85,00 € (-22%)30 ml (2 196,67 € / 1 l)
like productCLINIQUEAnti-Blemish Solutions Clinical Advanced Clearing Gel • Sérum visage25,25 €PVC35,50 € (-28%)20 ml (1 262,50 € / 1 l)
like productCLINIQUEUV Solution Matifying Sunscream SPF50 • Crème visage23,15 €PVC33,00 € (-30%)40 ml (578,75 € / 1 l)
like productCLINIQUEAnti-Blemish Solutions All-Over Clearing • Lotion visage25,25 €PVC35,00 € (-28%)50 ml (505,00 € / 1 l)
like productCLINIQUE3-Step System Clarifying 4 • Lotion tonique17,79 €PVC29,00 € (-39%)200 ml (88,95 € / 1 l)
like productCLINIQUEAll About Clean Charcoal Mask + Scrub Anti Pollution • Masque visage29,95 €PVC42,00 € (-28%)100 ml (299,50 € / 1 l)
LimitéNouveaulike productCLINIQUEMoisture Surge Hydrate + Protect • Coffret soin visage49,00 €1 art. (49,00 € / 1 pcs)
LimitéNouveaulike productCLINIQUEFor Men Smooth Shave Essentials • Coffret soin visage43,00 €1 art. (43,00 € / 1 pcs)
LimitéNouveaulike productCLINIQUEMOISTURE SURGE Daily Hydrators • Coffret soin visage26,00 €1 art. (26,00 € / 1 pcs)
Nouveaulike productCLINIQUESmart Clinical Repair Collagen + PDRN Cream • Crème visage75,00 €50 ml (1 500,00 € / 1 l)
LimitéNouveaulike productCLINIQUEAll about Eyes Eye Favorites • Coffret soin visage47,00 €1 art. (47,00 € / 1 pcs)
LimitéNouveaulike productCLINIQUESmart Wrinkle Correcting Routine • Coffret soin visage92,50 €1 art. (92,50 € / 1 pcs)
LimitéNouveaulike productCLINIQUESuper Sampler Set • Coffret soin visage129,00 €1 art. (129,00 € / 1 pcs)
LimitéNouveaulike productCLINIQUEMoisture Surge Hydration Heroes Holidays Set 26 • Coffret soin visage47,00 €1 art. (47,00 € / 1 pcs)
like productCLINIQUESmart Clinical Repair AM/PM Retinoid Balm • Baume visage23,95 €PVC39,50 € (-39%)3.3 g (72,58 € / 10 g)
Nouveaulike productCLINIQUEClarifying Lotion 1 Refill • Lotion visage30,99 €PVC38,50 € (-20%)400 ml (77,48 € / 1 l)
like productCLINIQUESoin du système en 3 phases Gelée hydratante Dramatically Different • Gel visage56,00 €125 ml (448,00 € / 1 l)