FAVESlike productDermacolAroma Moment Calming shower gel - Canadian Blueberry • Gel douche3,69 €250 ml (14,76 € / 1 l)
FAVESlike product+3 plusDermacolInfinity Make-up & Corrector • Fond de teint crèmedès 11,30 €PVC16,99 € (-33%)20 g (565,00 € / 1 kg)
FAVESlike productDermacolPowder Eyebrow Shadow • Poudre sourcilsdès 7,90 €PVC9,29 € (-15%)1 g (79,00 € / 10 g)
FAVESlike productDermacolAcneClear Gel-Cream • Crème visage6,35 €PVC9,50 € (-33%)50 ml (127,00 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolBio Retinol SOS Night Supreme Repair Serum • Sérum visage12,50 €PVC14,99 € (-17%)30 ml (416,67 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolCollagen Intensive Rejuvenating Mask • Masque visage3,19 €16 g (199,38 € / 1 kg)
FAVESlike productDermacolLongwear Make-up • Spray fixateur6,10 €PVC7,29 € (-16%)100 ml (61,00 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolAroma Moment Mysterious - Plummy Monster • Gel douche3,69 €250 ml (14,76 € / 1 l)
FAVESlike productDermacolIntensive Night Lip Mask • Masque lèvres5,34 €PVC7,99 € (-33%)12 g (445,00 € / 1 kg)