FAVESNouveaulike productCollistarBody Anticellulite Draining Thermal Superserum • Sérum pour le corps38,85 €PVC56,00 € (-31%)200 ml (194,25 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Hydra-Illuminating Sublime Talasso-Scrub • Gommage corps33,05 €PVC50,00 € (-34%)600 g (55,08 € / 1 kg)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Anti-Age Energizing Cream-Gel • Crème visage41,90 €PVC58,00 € (-28%)50 ml (838,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Anticellulite Firming Thermal Cream • Crème pour le corps39,65 €PVC60,00 € (-34%)400 ml (99,13 € / 1 l)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarNudo Effet Seconde Peau • Fond de teintdès 24,00 €PVC45,00 € (-47%)30 ml (800,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarSkincare Rigenera Smoothing Anti-Wrinkle Cream Face And Neck • Crème visage48,00 €PVC75,00 € (-36%)50 ml (960,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Hydro-Gel After-Shave • Lotion après-rasage25,90 €PVC43,00 € (-40%)100 ml (259,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Cleansing Scrub Face And Beard • Crème nettoyante28,90 €100 ml (289,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarCorrective Protection Sun Body Cream Specific Zones SPF 50+ • Lotion solaire27,90 €PVC38,00 € (-27%)100 ml (279,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarMagica Loose Bronzing Powder • Poudre brozante26,90 €PVC42,00 € (-36%)10 g (2 690,00 € / 1 kg)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Loose Powder • Poudre libredès 23,90 €PVC39,00 € (-39%)10 g (2 390,00 € / 1 kg)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Hydra Daily Protective Moisturizer Face And Eye Cream 24H • Crème visage32,50 €PVC45,00 € (-28%)80 ml (406,25 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Shaving Cream • Crème de rasage19,50 €PVC31,00 € (-37%)200 ml (97,50 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarSun Active Protection Sun Cream Face-Body Spf 50+ • Lotion solaire19,42 €PVC38,00 € (-49%)100 ml (194,20 € / 1 l)
FAVESlike product+3 plusCollistarImpeccabile Compact Powder • Poudre compactedès 23,75 €PVC39,00 € (-39%)8 g (29,69 € / 10 g)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Firming Reshaping Abdomen and Hips Cream • Crème pour le corps33,05 €PVC50,00 € (-34%)200 ml (165,25 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarNot Blush Vibes • Blush crèmedès 19,35 €PVC35,00 € (-45%)15 ml (1 290,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarSun Active Protection Sun Cream Face Spf 50+ • Lotion solaire19,94 €PVC39,00 € (-49%)50 ml (398,80 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarGentle Make-Up Removing Oil • Démaquillant18,25 €PVC33,00 € (-45%)150 ml (121,67 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarActive Protection Milk Spray SPF 30 • Spray solaire19,42 €PVC38,00 € (-49%)200 ml (97,10 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarCleansing Cream to Mousse • Mousse nettoyante visage17,90 €PVC30,00 € (-40%)125 ml (143,20 € / 1 l)
FAVESlike product+1 plusCollistarProfessionale Brow Pencil • Crayon sourcilsdès 14,35 €PVC24,00 € (-40%)1.1 g (130,45 € / 10 g)
FAVESLimitélike productCollistarSun Ultra Soothing After Sun Repair Treatment • Crème après-soleil19,94 €PVC39,00 € (-49%)250 ml (79,76 € / 1 l)
FAVESlike product+1 plusCollistarInfinito Eye Marker • Eye-linerdès 17,50 €PVC27,00 € (-35%)1 ml (175,00 € / 10 ml)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Anti-Age Mattifying Cream-Gel • Crème visage37,00 €PVC58,00 € (-36%)50 ml (740,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarInfinito Mascara • Coffret maquillage yeux31,50 €PVC39,00 € (-19%)1 art. (31,50 € / 1 pcs)
FAVESlike productCollistarInfinito Refill • Mascaradès 18,95 €PVC27,00 € (-30%)8 ml (23,69 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarIdroattiva+ Baume visage intensément nourrissant • Baume visage22,09 €PVC42,00 € (-47%)50 ml (441,80 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Mascara-Base • Base de mascara19,50 €PVC30,00 € (-35%)12.5 ml (1 560,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Body Fragrance • Eau de toilette30,00 €PVC50,00 € (-40%)100 ml (300,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarSun Stick SPF 50 • Crème solaire17,96 €PVC27,00 € (-33%)9 g (19,96 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarProfessionnel Gel sourcils Transparent Fixateur • Gel sourcils15,50 €PVC25,00 € (-38%)6 ml (25,83 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarBenessere Fico e Glicine Body and Hair Perfume Mist • Parfum cheveux17,90 €PVC28,00 € (-36%)100 ml (179,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarAfter-Sun Shower-Shampoo Moisturizing Restorative • Gel après-soleil19,50 €PVC31,00 € (-37%)400 ml (48,75 € / 1 l)
FAVESlike product+3 plusCollistarImpeccabile Stick Concealer • Anti cernedès 17,50 €PVC29,00 € (-40%)5 g (35,00 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Anti-Pollution BB Cream • BB crèmedès 19,60 €PVC38,00 € (-48%)50 ml (392,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Care Make-Up Removing Cleansing Balm • Baume nettoyant17,90 €PVC30,00 € (-40%)100 ml (179,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarGlobal Anti Age Protection Tanning Face Cream Spf 30 • Crème solaire18,41 €PVC36,00 € (-49%)50 ml (368,20 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarNOT Granita Scrub • Gommage lèvres21,60 €PVC27,00 € (-20%)12 ml (1 800,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Collagène Sérum • Sérum cheveux24,00 €PVC30,00 € (-20%)100 ml (240,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarLift hd+ Sculpt Crème visage liftante et remodelante • Crème visage44,90 €PVC75,00 € (-40%)50 ml (898,00 € / 1 l)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarMake-Up Puro Lipstick Matte • Rouge à lèvresdès 16,00 €PVC29,50 € (-46%)3.5 g (45,71 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarNOT Butter Mask • Masque lèvres18,90 €PVC27,00 € (-30%)10 ml (1 890,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarGocce Magiche Progressive Self-Tanning Spray • Spray autobronzant23,65 €PVC43,00 € (-45%)150 ml (157,67 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Phyto-Keratin Öl • Huile cheveux29,00 €100 ml (290,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarEyes Professional • Crayon sourcils9,75 €PVC19,50 € (-50%)1.2 g (81,25 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarBenessere Fig And Wisteria Body Liquid-Butter • Beurre pour le corps22,50 €PVC37,00 € (-39%)200 ml (112,50 € / 1 l)