FAVESlike productCollistarFace Care Purifying Cleansing Gel • Gel nettoyant15,34 €PVC30,00 € (-49%)200 ml (76,70 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Care Anti-Age Toning Lotion • Lotion visage19,90 €PVC33,00 € (-40%)250 ml (79,60 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarTwo-Phase After Sun Spray With Aloe • Spray après-soleil17,37 €PVC34,00 € (-49%)200 ml (86,85 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Baume Liquide Avec Acide Hyaluronique • Après-shampoing spray19,12 €PVC28,50 € (-33%)200 ml (95,60 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Care Gentle Gel Scrub • Gommage visage17,90 €PVC30,00 € (-40%)100 ml (179,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarProfessionnel Crayon Kajal • Crayon kajaldès 12,15 €PVC24,00 € (-49%)1 ml (121,50 € / 10 ml)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Multi-Active Deodorant 24H - With Natural Prebiotic - Refreshing • Déodorant en spray23,00 €100 ml (230,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Anti-Water Thermal Talasso-Scrub • Gommage corpsdès 31,50 €300 g (105,00 € / 1 kg)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Anticellulite Even Finish Cryo-Gel • Gel corps60,00 €400 ml (150,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Multi-Active Deodorant 24H - With Aloe Milk - Hypersensitive Skin • Déodorant en spray23,00 €100 ml (230,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Purifying Cleansing Gel Face • Gel nettoyant19,90 €PVC31,00 € (-36%)125 ml (159,20 € / 1 l)
FAVESlike product+2 plusCollistarMagica Bronzing Powder • Poudre brozantedès 20,33 €PVC42,00 € (-52%)9 g (22,59 € / 10 g)
FAVESlike product+6 plus+3 plusCollistarPuro Gioiello Luminous Lipstick • Rouge à lèvresdès 15,49 €PVC32,00 € (-52%)2.8 g (55,32 € / 10 g)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Acqua Attiva Eau de Toilette Énergisante • Eau de toilette32,45 €PVC59,00 € (-45%)100 ml (324,50 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarUnica Redensifying Depuffing Eye Contour Cream • Crème contour des yeux38,50 €PVC60,00 € (-36%)15 ml (2 566,67 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Multi-Active Deodorant 48H - With Nourishing Rice Milk • Déodorant creme23,00 €75 ml (306,67 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Acqua Vetiver Doccia-Shampoo • Shampoing18,50 €PVC30,00 € (-38%)250 ml (74,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Sensitive Skins After-Shave • Lotion après-rasage32,50 €PVC43,00 € (-24%)100 ml (325,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Revitalizing Acqua Vetiver Eau De Toilette • Eau de toilette32,45 €PVC59,00 € (-45%)100 ml (324,50 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Hydra-Illuminating Repairing Sublime Butter • Beurre pour le corps28,93 €PVC34,00 € (-15%)200 ml (144,65 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Elasticizing Firming Talasso-Scrub • Gommage corpsdès 22,45 €PVC32,00 € (-30%)300 g (74,83 € / 1 kg)
FAVESLimitélike productCollistarTanning Ultra Protection Cream SPF 30 • Crème solaire19,42 €PVC38,00 € (-49%)150 ml (129,47 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarPuro Lip Gloss Plump • Gloss lèvresdès 17,50 €PVC27,00 € (-35%)4.5 ml (38,89 € / 10 ml)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Attivi Puri Hyaluronic Acid Moisturizing Lifting • Sérum visage26,90 €PVC43,00 € (-37%)30 ml (896,67 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Deep Moisturizing Fluid for All Skin Types • Crème pour le corps34,00 €400 ml (85,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarNot Glow Vibes • Highlighterdès 15,10 €PVC35,00 € (-56%)15 ml (1 006,67 € / 1 l)
FAVESNouveaulike product+5 plus+2 plusCollistarPuro Lip Gloss Shine • Gloss lèvresdès 17,50 €PVC27,00 € (-35%)5 ml (35,00 € / 10 ml)
FAVESlike product+13 plus+10 plusCollistarPuro Gioiello Velvet Lipstick • Rouge à lèvresdès 17,77 €PVC34,00 € (-48%)3.1 g (57,32 € / 10 g)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Attivi Puri Collagen Anti-Wrinkle Regenerating • Sérum visage26,90 €PVC43,00 € (-37%)30 ml (896,67 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarTanning Moisturizing Milk Spray SPF 30 • Lait solaire20,90 €PVC38,00 € (-45%)200 ml (104,50 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarFace Care Gentle Make-Up Removing Oil • Coffret soin visage21,57 €PVC39,00 € (-45%)1 art. (21,57 € / 1 pcs)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Toning Acqua Wood Eau De Toilette • Eau de toilette42,32 €PVC59,00 € (-28%)100 ml (423,20 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Hydra Oil Free Moisturizer Face And Eye Gel 24H • Gel visage26,90 €PVC45,00 € (-40%)80 ml (336,25 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Face and Beard Oil • Huile visage19,50 €PVC31,00 € (-37%)30 ml (650,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Hydra-Illuminating Renewing Sublime Superserum • Sérum pour le corps56,00 €200 ml (280,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarRigenera Smoothing Anti-Wrinkle Eye Contour • Crème contour des yeux29,14 €PVC57,00 € (-49%)15 ml (1 942,67 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Shower Shampoo 3 In1 • Shampoing23,50 €PVC27,00 € (-13%)250 ml (94,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarLift HD+ Lifting Eye And Lip Contour Cream • Crème contour des yeux41,90 €PVC57,00 € (-26%)15 ml (2 793,33 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Cryoactive Talasso-Scrub • Gommage corps33,05 €PVC50,00 € (-34%)600 g (55,08 € / 1 kg)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Anti-Water Thermal Talasso Shower Oil • Huile de douche23,80 €PVC36,00 € (-34%)400 ml (59,50 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Energizing Cleansing Gel Face • Gel nettoyant19,50 €PVC31,00 € (-37%)200 ml (97,50 € / 1 l)
FAVESlike product+3 plusCollistarImpeccabile Maxi Blush • Blushdès 21,05 €PVC38,00 € (-45%)8 g (26,31 € / 10 g)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Anti-Wrinkle Revitalizing Cream • Crème visage32,95 €PVC58,00 € (-43%)50 ml (659,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarActive Protection Sun Cream Face-Body SPF 30 • Crème solaire19,42 €PVC38,00 € (-49%)150 ml (129,47 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Intensive Reshaping Firming Cream • Crème pour le corps59,95 €400 ml (149,88 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Concentrated Anticellulite Cryo Body Capsules 14 Pcs • Sérum pour le corps46,00 €56 ml (821,43 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Hydra Total Freshness Moisturizer Face And Eye Cream-Gel 24H • Crème visage26,90 €PVC45,00 € (-40%)80 ml (336,25 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarAfter-Sun Anti-Wrinkle Face Treatment • Crème après-soleil35,95 €50 ml (719,00 € / 1 l)