FAVESlike productCollistarVitamin C Alpha-Arbutin • Sérum visage33,00 €PVC49,00 € (-33%)30 ml (1 100,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Acqua Attiva Doccia-Shampoo • Shampoing16,50 €PVC30,00 € (-45%)250 ml (66,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan After-Shave Repair Balm • Baume après-rasage27,00 €PVC43,00 € (-37%)100 ml (270,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarMan Acqua Wood Shower-Shampoo • Shampoing18,50 €PVC30,00 € (-38%)250 ml (74,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarLift HD+ Immediate Tensor Effect Lifting Vials • Ampoules24,54 €PVC48,00 € (-49%)1.5 ml (163,60 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarFace Rigenera Anti-Wrinkle Repairing Night Cream • Crème de nuit41,00 €PVC75,00 € (-45%)50 ml (820,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarSupertanning Moisturizing Dry Oil SPF 30 • Huile autobronzante24,50 €PVC38,00 € (-36%)200 ml (122,50 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarFutura Revitalizing Eye And Lip Contour Cream Cell Longevity • Crème contour des yeux34,50 €PVC60,00 € (-43%)15 ml (2 300,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarBody Elasticizing Intensive Firming Superserum • Sérum pour le corps56,00 €200 ml (280,00 € / 1 l)
Nouveaulike productCollistarBody Elasticizing Firming Talasso Shower Oil • Huile de douche23,80 €PVC36,00 € (-34%)400 ml (59,50 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Lotion Mit Peptiden • Lotion capillaire41,19 €PVC48,00 € (-14%)15 ml (2 746,00 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Gloss-Spray Mit Vitamin C • Laque cheveux30,00 €100 ml (300,00 € / 1 l)
like productCollistarTerra Abbronzante Silk Effect Bronzing Powder • Bronzante41,00 €10 g (4 100,00 € / 1 kg)