FAVESlike productCollistarNOT Verwandlungsgel • Blush crème16,54 €PVC27,00 € (-39%)7 ml (23,63 € / 10 ml)
FAVESlike product+5 plus+2 plusCollistarTwist Balmy Gloss • Gloss lèvresdès 14,85 €PVC27,00 € (-45%)3 g (49,50 € / 10 g)
FAVESlike productCollistarMagic Drops Glow Highlighting Body Concentrate • Sérum pour le corps26,40 €PVC48,00 € (-45%)125 ml (211,20 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarFutura Revitalisierende Und Regenerierende Creme • Crème visage43,00 €PVC80,00 € (-46%)50 ml (860,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Soft Body Cream • Crème pour le corps20,45 €PVC37,00 € (-45%)200 ml (102,25 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Matte Moisturizing Sorbet • Crème visage30,30 €PVC42,00 € (-28%)50 ml (606,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarCrème correctrice protectrice Stick Crème Solaire SPF 50+ • Crème solaire14,95 €PVC27,00 € (-45%)9 ml (16,61 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarLift Hd+ Sculpt Lifting eye contour care for dark circles • Crème contour des yeux38,65 €PVC57,00 € (-32%)15 ml (2 576,67 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Fig And Wisteria Shower Milk-Cream • Crème de douche14,95 €PVC25,00 € (-40%)250 ml (59,80 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Care Attivi Puri Retinol + Panthenol Drops • Sérum visage26,95 €PVC49,00 € (-45%)30 ml (898,33 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Fresh Moisturizing Water Cream Gel • Crème visage23,66 €PVC42,00 € (-44%)50 ml (473,20 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarMoisturizing Restructuring After Sun Balm • Crème après-soleil27,99 €PVC42,00 € (-33%)400 ml (69,98 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Fig And Wisteria Body Fragrance • Eau de toilette29,95 €PVC50,00 € (-40%)100 ml (299,50 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Baume Collagène • Après-shampoing20,35 €PVC28,50 € (-28%)200 ml (101,75 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Rigenera Anti-Wrinkle Plumping Lip Treatment • Masque lèvres26,06 €PVC48,00 € (-46%)15 ml (1 737,33 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarRIGENERA Smoothing Anti-Wrinkle Nourishing Cream • Crème visage39,00 €PVC75,00 € (-48%)50 ml (780,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Fig And Wisteria Melting Body Butter • Beurre pour le corps22,50 €PVC37,00 € (-39%)200 ml (112,50 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Shower Gel-Mousse • Gel douche15,50 €PVC25,00 € (-38%)200 ml (77,50 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Care Attivi Puri Retinol + Phlorentin • Crème visage30,25 €PVC55,00 € (-45%)50 ml (605,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Care Soothing Cleansing Foam • Mousse nettoyante visage17,50 €PVC30,00 € (-42%)180 ml (97,22 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarNOT Leuchtkraft-Basis • Primer24,90 €PVC31,00 € (-20%)30 ml (830,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarMake-Up Impeccabile Mascara Waterproof • Mascara21,00 €PVC32,00 € (-34%)12 ml (1 750,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Scrub Mit Niacinamid • Gommage du cuir chevelu17,90 €PVC30,00 € (-40%)250 ml (71,60 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarProfessionnel Gel sourcils coloré • Gel sourcilsdès 15,00 €PVC25,00 € (-40%)6 ml (25,00 € / 10 ml)
FAVESlike productCollistarLift HD+ Lifting Remodeling Face And Neck Serum • Sérum visage37,98 €PVC69,00 € (-45%)30 ml (1 266,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarImpeccabile Mascara • Coffret maquillage yeux33,00 €1 art. (33,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Vitamin-C Maske • Masque cheveux17,52 €PVC28,50 € (-39%)200 ml (87,60 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Body Scrub • Gommage corps19,35 €PVC35,00 € (-45%)250 ml (77,40 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarMasque gel avec Vitamine C + Acide Polyhydroxy • Masque visage17,89 €PVC35,00 € (-49%)75 ml (238,53 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarCorrective Protection Sun Face Fluid SPF 50+ • Crème solaire24,50 €PVC39,00 € (-37%)50 ml (490,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarMasque visage cica à l'Acide Hyaluronique + Madécassoside • Masque visage22,50 €PVC35,00 € (-36%)75 ml (300,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Hydro-Gel • Gel contour des yeux26,00 €PVC38,00 € (-32%)15 ml (1 733,33 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Care Make-Up Removing Micellar Water • Lotion tonique17,90 €PVC30,00 € (-40%)250 ml (71,60 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Salicylic Acid + Niacinamide • Crème visagedès 20,00 €100 ml (200,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarVitamin C Ferulic Acid Cream • Crème visage26,95 €PVC49,00 € (-45%)50 ml (539,00 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarMoisturizing Tanning Ultra-Rapid Application Spf 20 • Spray solaire20,90 €PVC38,00 € (-45%)200 ml (104,50 € / 1 l)
FAVESLimitélike productCollistarTanning Moisturizing Milk Spray SPF 50 • Spray solaire22,95 €PVC38,00 € (-40%)200 ml (114,75 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Essence • Émulsion visage58,00 €200 ml (290,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Cream • Crème visage80,00 €50 ml (1 600,00 € / 1 l)
FAVESNouveaulike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Décolleté and Hand Cream • Crème pour le corps35,50 €PVC55,00 € (-35%)75 ml (473,33 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Care Anti-Age Cleansing Milk • Lait démaquillant18,15 €PVC33,00 € (-45%)250 ml (72,60 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Phyto-Keratin Filler • Masque cheveux26,95 €PVC30,00 € (-10%)100 ml (269,50 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarRESHAPING DRAINING WRAPS • Coffret soin corps28,29 €PVC45,00 € (-37%)1 art. (28,29 € / 1 pcs)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Hyluronic Acides+Ceramides • Gel visage37,45 €PVC49,00 € (-24%)50 ml (749,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarRIGENERA Anti-Wrinkle Glow Treatment • Crème visage41,00 €PVC75,00 € (-45%)50 ml (820,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Vitamin-C Shampoo • Shampoing12,75 €PVC19,00 € (-33%)250 ml (51,00 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Collagen+Malachite • Crème visage39,05 €PVC49,00 € (-20%)50 ml (781,00 € / 1 l)