MYSTERYlike productWella ProfessionalsElements Renewing Mask • Masque cheveuxdès 6,04 €PVC12,35 € (-51%)30 ml (201,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsAccessoires • Bol pour coloration3,68 €PVC6,25 € (-41%)1 art. (3,68 € / 1 pcs)
MYSTERYLimitélike productWella ProfessionalsPerformance Format promotionnel • Laque cheveux7,48 €PVC22,55 € (-67%)500 ml (14,96 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsInvigo Color Brilliance coarse • Shampoing9,64 €PVC22,20 € (-56%)300 ml (32,13 € / 1 l)
MYSTERYLimitélike productWella ProfessionalsSculpt Force XXL • Gel cheveux16,43 €PVC41,65 € (-61%)250 ml (65,72 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural Color 5/54 Mahogany Red • Coloration professionnel41,62 €PVC86,45 € (-52%)120 g (346,83 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsTexture Touch Pâte à modeler • Pâte cheveux10,90 €PVC23,40 € (-53%)75 ml (145,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsElements Renewing Leave-In Spray • Traitement sans rinçage16,00 €PVC36,70 € (-56%)150 ml (106,67 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural Color 4/56 Plum Pop Red • Coloration professionnel41,62 €PVC86,45 € (-52%)120 g (346,83 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShinefinity Color Comb • Peigne5,58 €PVC12,70 € (-56%)1 art. (5,58 € / 1 pcs)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsNutri-Enrich Wonder Balm • Lotion capillaire13,36 €PVC31,30 € (-56%)150 ml (89,07 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsInvigo Nutri Enrich Masque Cheveux • Masque cheveux6,88 €PVC15,75 € (-56%)75 ml (91,73 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsInvigo Color Brilliance Mask fein • Masque cheveux13,26 €PVC31,30 € (-57%)150 ml (88,40 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsOcean Spritz Beach Texture • Spray texturisant cheveux9,90 €PVC25,35 € (-61%)150 ml (66,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsDynamic Fix 45 Sec. Modeling • Laque cheveuxdès 5,15 €PVC9,50 € (-46%)75 ml (68,67 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsColor Brilliance Miracle BB Spray • Laque cheveux13,36 €PVC31,30 € (-56%)150 ml (89,07 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsBody Crafter Volume • Laque cheveux10,50 €PVC25,35 € (-59%)150 ml (70,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSun Spray protection solaire • Après-shampoing spray14,20 €PVC31,30 € (-55%)150 ml (94,67 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsJust Brilliant Brillance • Pâte cheveux10,00 €PVC23,40 € (-56%)75 ml (133,33 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSugar Lift N/A • Laque cheveux9,42 €PVC25,35 € (-63%)150 ml (62,80 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsElements Rénovateur Recharge • Masque cheveux26,72 €PVC53,00 € (-50%)500 ml (53,44 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsColor Fresh Create Future Yellow • Coloration temporaire professionnel6,65 €PVC26,56 € (-75%)60 ml (110,83 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsNutri-Enrich Warming Express • Masque cheveux13,36 €PVC31,30 € (-56%)150 ml (89,07 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShape Me N/A • Gel cheveux13,67 €PVC30,15 € (-55%)150 ml (91,13 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsElements Calming Serum • Traitement sans rinçage24,61 €PVC43,45 € (-43%)100 ml (246,10 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsNutricurls Soft Twirl • Mousse coiffante12,84 €PVC26,70 € (-52%)200 ml (64,20 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsInvigo Color Brilliance Shampoo fein • Shampoing5,59 €PVC12,15 € (-54%)100 ml (55,90 € / 1 l)
MYSTERYLimitélike productWella ProfessionalsRugged Texture XXL • Pâte cheveux13,36 €PVC41,65 € (-68%)150 ml (89,07 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsColor Fresh Create Coloration Uber Gold • Coloration temporaire professionnel21,25 €PVC26,56 € (-20%)60 ml (354,17 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShape Shift Gum Modelant • Pâte cheveux11,56 €PVC31,35 € (-63%)150 ml (77,07 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsPerfect Me N/A • Lotion coiffante10,50 €PVC28,80 € (-64%)100 ml (105,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsAccessoires large • Pinceau coloration7,40 €1 art. (7,40 € / 1 pcs)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsFlowing Form N/A • Crème lissante9,52 €PVC25,55 € (-63%)100 ml (95,20 € / 1 l)
MYSTERYNouveaulike productWella ProfessionalsUltimate Repair Geschenkset • Coffret soin cheveux71,90 €1 art. (71,90 € / 1 pcs)
MYSTERYNouveaulike productWella ProfessionalsUltimate color Coffret • Coffret soin cheveux61,60 €1 art. (61,60 € / 1 pcs)
MYSTERYNouveaulike productWella ProfessionalsFusion Geschenkset • Coffret soin cheveux44,00 €1 art. (44,00 € / 1 pcs)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsMistify Me Light N/A • Laque cheveuxdès 4,10 €PVC9,50 € (-56%)75 ml (54,67 € / 1 l)
MYSTERYNouveaulike productWella ProfessionalsUltimate Color Blonde • Après-shampoing34,30 €200 ml (171,50 € / 1 l)
MYSTERYNouveaulike productWella ProfessionalsUltimate Color Blonde Onyx • Shampoingdès 28,75 €250 ml (115,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural Color /28 Indigo Enhancer • Coloration professionnel54,87 €PVC86,45 € (-37%)120 g (457,25 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural Color /00 Clear Diluter • Coloration professionnel41,62 €PVC86,45 € (-52%)120 g (346,83 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural Color 10/95 Pearl Blonde • Coloration professionnel41,62 €PVC86,45 € (-52%)120 g (346,83 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural Color 8/07 Cashmere Blonde • Coloration professionnel41,62 €PVC86,45 € (-52%)120 g (346,83 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShinefinity Glaze 07/39 Chroma Gold • Coloration cheveux10,53 €PVC21,85 € (-52%)60 ml (175,50 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural Color 8/34 Apricot Red • Coloration professionnel47,89 €PVC86,45 € (-45%)120 g (399,08 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShinefinity Glaze 09/39 Iridescent Gold • Coloration cheveux10,53 €PVC21,85 € (-52%)60 ml (175,50 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsEOS Coloration X Red Pepper • Coloration temporaire professionnel58,98 €PVC84,25 € (-30%)120 g (491,50 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsColor Fresh Create Coloration High Magenta • Coloration temporaire professionnel13,84 €PVC24,00 € (-42%)60 ml (230,67 € / 1 l)