MYSTERYlike productWella ProfessionalsColor Fresh Create Coloration Violet pur • Coloration temporaire professionnel10,75 €PVC24,00 € (-55%)60 ml (179,17 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsColor Fresh Create Coloration Nu-dist Pink • Coloration temporaire professionnel10,75 €PVC24,00 € (-55%)60 ml (179,17 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShinefinity Glaze 07/0 Natural Oatmilk • Coloration cheveux10,53 €PVC21,85 € (-52%)60 ml (175,50 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsRecharge Station Pump • Pompe à fond de teint4,35 €1 art. (4,35 € / 1 pcs)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShinefinity glaze 07/97 Moka Beige • Coloration cheveux10,53 €PVC21,85 € (-52%)60 ml (175,50 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsPerformance • Laque cheveux7,56 €PVC12,50 € (-40%)250 ml (30,24 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural color Bol en acier inoxydable 500ml • Bol pour coloration6,00 €PVC7,00 € (-14%)1 art. (6,00 € / 1 pcs)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsElements Apaisant Recharge • Shampoing26,50 €PVC51,80 € (-49%)1000 ml (26,50 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsPerfecton rot-gold /43 • Coloration temporaire professionnel24,96 €PVC49,50 € (-50%)250 ml (99,84 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsColor Brilliance Vitamin Conditioning • Mousse coiffante16,00 €PVC31,30 € (-49%)200 ml (80,00 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsPerfecton violett /6 • Coloration temporaire professionnel22,59 €PVC49,50 € (-54%)250 ml (90,36 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsPerfecton Perle /8 • Coloration temporaire professionnel25,19 €PVC49,50 € (-49%)250 ml (100,76 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsRugged Texture Mattierende • Crème coiffante8,67 €PVC23,40 € (-63%)75 ml (115,60 € / 1 l)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural Color 7/71 Walnut Blonde • Coloration professionnel41,62 €PVC86,45 € (-52%)120 g (346,83 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural Color /34 Copper Enhancer • Coloration professionnel41,62 €PVC86,45 € (-52%)120 g (346,83 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsSupernatural Color 7/45 Chili Red • Coloration professionnel41,62 €PVC86,45 € (-52%)120 g (346,83 € / 1 kg)
MYSTERYlike productWella ProfessionalsShinefinity Activator Bottle • Coloration cheveux4,55 €60 ml (75,83 € / 1 l)